Kauno pareigūnai sučiupo antstolių bauginimu įtariamą vyrą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai nustatė ir sulaikė 1980 m. gimusį kaunietį, kuris Kauno centre prie pastatų durų galimai paliko antkapius. Keli pranešimai apie kryžiais paženklintas antstolių kontorų duris užfiksuoti sekmadienį.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, gegužės 17 d. buvo sulaukta penkių pranešimų, kad prie pastatų laukujų durų Kauno centre palikti antkapiai – kryžiai.

Patikslinus aplinkybes, pirmadienį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 231 str. 1 d. dėl trukdymo teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai.

Po intensyvių ikiteisminio tyrimo veikų per pietus sulaikytas teisėsaugos pareigūnams žinomas vyras, kuris galėjo įvykdyti šią nusikalstamą veiką.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

„Kas vyksta Kaune“ sekmadienį susisiekus su Neringa Bacevičiene, kurios Gedimino gatvėje esant kontora taip pat buvo „nukryžiuota“, ji sakė nežinanti, kas galėjo taip pasielgti, tačiau pripažino, kad situacija nemaloni. Moteris pareiškė dėl šio įvykio besikreipsianti į policiją.

Beje, portalo skaitytoja pirmadienį pastebėjo, kad demonstracijai panaudoti kryžiai yra Pirmojo pasaulinio karo vokiečių kapų. „Tai yra ne tik grasinimai antstoliui, bet ir kapų išniekinimas“, – pareiškė moteris.

Tyrimą kontroliuojantis Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokuroras Juozas Bagdonavičius naujienų agentūrai BNS sakė, kad, pirminiais duomenimis, antkapiai galėjo būti pavogti iš Kybartuose esančių Pirmojo pasaulinio karo metų vokiečių kareivių kapinių.

„Informacija dar tikslinama, bet, pirminiais duomenimis, antkapiai yra iš Vilkaviškio rajone, Kybartuose, esančių Pirmojo pasaulio karo metų vokiečių kareivių kapinių“, – teigė prokuroras.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Akibrokštas Kauno centre: ieškomas pastatų langus išdaužęs vandalas (foto, video)

Rekonstrukcijos darbai pradedami dar vienoje centrinėje Kauno gatvėje

Lietuvos pirkinių sąraše – vaistas koronavirusui gydyti

Kauno stotelės turi naują siaubą

Tarp naujausių koronaviruso atvejų Lietuvoje – dar vienas įvežtinis (papildyta)

Kaune bus pristatytas į gatves išvažiuojantis naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajono gyventojai kviečiami į tradicinę sveikatinimo stovyklą

Lietuvoje – 3 nauji koronaviruso atvejai

Pareigūnų „trikojis“ užfiksavo lakstūną: Kauno gatvėmis skriejo 148 km/val. greičiu

Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis