Fiksuoja skaitytojai: Kauno antstoliams – nemalonios savaitgalio staigmenos (dar papildyta) – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: Kauno antstoliams – nemalonios savaitgalio staigmenos (dar papildyta)

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sekmadienį pranešė, kad prie vieno iš Kaune įsikūrusio antstolės biuro aptiktas netikėtas radinys. Prie įėjimo durų į antstolės kontorą pastatytas kryžius. Vėliau buvo pranešta, kad kryžiai buvo pastatyti ir prie kitų kontorų.

Kaip matosi portalo skaitytojų atsiųstose nuotraukose, prie durų pastatytas senas kryžius, spėjama iš kapinių. Ant jo vokiški užrašai. Kaip ir kada jis čia atsirado, nėra žinoma, tačiau spėjama, kad tai galėjo būti žmogaus, turinčio reikalų su antstolės veikla nepasvertas veiksmas, dėl kurio gali grėsti rimti nemalonumai.

Portalui „Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities policijos budėtoju, šis teigė, kad jokio pranešimo policijoje dėl šio įvykio nėra gauta.

Susisiekus su Neringa Bacevičiene, kurios kontora įsikūrusi Gedimino gatvės 46-uoju numeriu pažymėtame pastate, ji sakė nežinanti, kas galėjo taip pasielgti, tačiau pripažino, kad situacija tikrai nemaloni. Moteris pareiškė, kad dėl šio įvykio kreipsis į policiją.

Tai jau ne pirmas atvejis, kuomet grasinama Kaune dirbantiems antstoliams. Vienas iš tokių įvykių užfiksuotas prieš maždaug penkis metus, kai melsvos spalvos skysčiu buvo sulietos Kauno senamiestyje įsikūrusios antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontoros lauko sienos.

Paskelbus informaciją portale paaiškėjo, kad panašūs kryžiai pastatyti ir prie kitų antstolių kontorų. Dar kartą susisiekus su Kauno policija, budintis pareigūnas nenorėjo plačiau komentuoti šių įvykių.

Susisiekus Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, ji informavo, kad pareigūnai jau pirmos dienos pusėje sulaukė ne vieno pranešimo apie tokius radinius prie pastatų miesto centre. Ji pridūrė, kad Kauno vyriausiame policijos komisariate jau yra pradėtas įvykių tyrimas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.