Kitą savaitę atidaromas dar vienas pasienio su Latvija kontrolės punktas – Kas vyksta Kaune

Kitą savaitę atidaromas dar vienas pasienio su Latvija kontrolės punktas

Asociatyvi / VSAT nuotr.

Nuo gegužės 18 dienos Lietuvos ir Latvijos pasienyje pradės veikti dar vienas – Kalvių–Meitenės pasienio kontrolės punktas, pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).

„Sušvelninus kelionių apribojimus, auga ir judėjimo srautai, todėl tikslinga yra atverti dar vieną punktą, kad nesusidarytų eilių“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Nuo gegužės 15 d. į Lietuvą suteikiama teisė laisvai atvykti Latvijos ir Estijos piliečiams, t. y. tokiems asmenims nereikės pagrįsti savo kelionės tikslo ir jiems nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija, tuo atveju, jei nebuvo atvykta iš kitų šalių, rašoma VRM pranešime žiniasklaidai.

Tokias pačias teises nuo gegužės 15 d. Lietuvos piliečiai įgyja keliaudami į Latviją bei Estiją.

Nuo penktadienio Lietuvos piliečiai grįžti iš užsienio ar užsieniečiai atvykti į Lietuvą galės per dar du punktus pasienyje su Latvija, t. y. Būtingės–Rucavos ir Smėlynės–Medumi. Šiuo metu per juos galima išvykti į Latviją, tačiau grįžti galima tik per Saločių–Grenctalės punktą. Nuo gegužės 18 d. atvykti ir išvykti galima bus ir per Kalvių–Meteinės pasienio kontrolės punktą.

Tarptautinius komercinius vežimus vykdantiems automobilių vairuotojams Lietuvos sieną, kaip ir dabar, galima kirsti per šiuos punktus: Kalvarija–Budziskas, Lazdijai–Aradninkai, Saločiai–Grenstalė, Būtingė–Rucava, Smėlynė–Medumai, Medininkai–Kamenyj Logas, Šalčininkai–Benekainys, Raigardas–Privalka, Kybartai–Černyševskojė ir Panemunė–Sovetskas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA