Šalys balsavo, kas būtų laimėję „Euroviziją“: pirmoje vietoje – Lietuva – Kas vyksta Kaune

Šalys balsavo, kas būtų laimėję „Euroviziją“: pirmoje vietoje – Lietuva

Kas vyksta Kaune, DELFI 2020/05/11 12:14
R. Tenio nuotr.

Nors šių metų „Eurovizija“ Nyderlanduose, neįvyko, aktyviausi šio muzikinio konkurso gerbėjai visais įmanomais būdais stengiasi spėlioti dainų konkurso nugalėtojus. Naujausiame tarptautiniame balsavime dėl verčiausio nugalėti titulo triumfavo lietuviai.

Tie, kas domisi „Eurovizija“, veikiausiai žino ir populiariausią, nepriklausomą tinklaraštį wiwibloggs.com, kuris kasmet skelbia karščiausias naujienas apie vieną populiariausių dainų konkursų pasaulyje.

Neįvykus „Eurovizijai“ tinklaraščio kūrėjai organizavo begales balsavimų, kuriuose buvo aiškintasi, kas galėjo tapti šių metų dainų konkurso nugalėtojais. Surengus paskutinį balsavimą, paaiškėjo, kad trofėjų šiemet savo rankose galėjo iškelti grupė „The Roop“.

View this post on Instagram

//EN// We have just won one of the biggest and well known Eurovision blog @wiwibloggs competition. In their scoreboard the bloggers revealed their top songs of ESC 2020 to know who would have won the contest. They went around the world to get their 8, 10 and douze points and determine the winner. We thank you for believing in us! With love, THE ROOP. ❤️?? . //LT// Mes ką tik laimėjome vieno didžiausių ir labiausiai žinomo Eurovizijos blog’o WIWIBLOGGS konkursą. Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs Euroviziją 2020. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis! Su meile, THE ROOP. ❤️?? . #theroop #onfire #merch #eurovision #euroopvision #eurovision2020 #eurovizija #wiwibloggs

A post shared by THE ROOP (@theroopband) on

Projekto gerbėjų balsavimo rezultatais džiaugėsi ir šių metų Lietuvos atstovai, kurie socialiniuose tinkluose pasidalino džiugia žinute.

„Mes ką tik laimėjome vieno didžiausių ir labiausiai žinomo „Eurovizijos“ tinklaraščio „Wiwibloggs“ konkursą. Galutinėje lentelėje blogeriai išsiaiškino, kas būtų laimėjęs „Euroviziją“ 2020-aisiais metais. Iš viso pasaulio keliavo 8, 10 ir tuzinas balsų, kad būtų galima išsiaiškinti laimėtoją. Mes dėkojame už šį pasitikėjimą mumis! Su meile, „The Roop“, – džiaugėsi muzikantai.

Balsavime, kuriame iš viso dalyvavo 41 šalis, pirmoji vieta atiteko Lietuvos atstovams. Antroje vietoje liko Bulgarija, trečioje – Šveicarija, ketvirtoje – Italija, o penktoje – Islandija.

Visą balsavimo vaizdo įrašą galite žiūrėti čia.

Dėmesio susilaukė ir anksčiau

Grupė „The Roop“ jau ir anksčiau sulaukė užsieniečių pastebėjimų, kurie kūrė reakcijų į jų pasirodymą vaizdo įrašus. Tinklaraščio wiwibloggs.com autorius Williamas Lee Adamsas nusprendė įvertinti Lietuvos finalininkus.

„Šie metai Lietuvai yra kur kas stipresni, nei praėję“, – vertindamas nacionalinės atrankos finalininkus pabrėžė amerikietis.

„Matau ugnį tavo akyse, brolau!“ – pirmosiomis „The Roop“ pasirodymo minutėmis patikino W. L. Adamsas.

„Tai tikrai bohemija. Jis moka judėti! Jis tikrai moka judėti! Be to, tai labai unikalus įvaizdis. Tai nėra tai, ko tikėčiausi iš Lietuvos“, – tęsė jis.

Prasidėjus garsiajam grupės šokiui su iškeltomis rankomis virš galvos tinklaraštininkas liko sužavėtas.

„Žalgirio“ arenoje paaiškėjo „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojas 30 nuotr.

„Tai beprotiška! Man labai patinka. Net kiti muzikantai scenoje daro keistus dalykus“, – pastebėjo „Eurovizijos“ fanas.

„Šiame pasirodyme daug laimės, kažkiek keistoka, bet tai geras jausmas, puikus šokis. Tai keista ir modernu. Negaliu nustoti į tai žiūrėjęs. Puikūs efektai, primenantys Loreen pasirodymą. Pastebiu jausmingumą“, – pliusus vardijo jis.

„Man labai patiko. Dievinu tai. Vienintelis žodis – originalumas. Šis pasirodymas yra unikalus. Buvo linksma, bet nėra juokinga <...>. Žmonės tikrai atsimins šį šokį. Be to, pasirodymas turi melodingą muziką, tai tikrai muzikalu. Šis pasirodymas suteikia urbanistinės, elektroninės muzikos įspūdį“, – tęsė wiwibloggs.com autorius.

Tinklaraštininkas turėjo gerų žodžių ir konkrečių pastabų grupės lyderiui. Pasak jo, Vaidotas dėl savo sceninių gabumų ir išvaizdos drąsiai galėtų būti tarptautine popmuzikos žvaigžde.

„Balsas – savo vietoje, charizma – o, Dieve, ji tikrai ten yra, muzikos judesiai – taip pat yra. Tai tiesiog puiku“, – sakė jis.

„Lyderis labai lengvai pamilstamas. Jis – šarmingas. Tai šarmo turintis atlikėjas su lengvai pamėgstama daina“, – tikino žinomas amerikietis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad gegužės 12 ir 14 dienomis, kai turėjo vykti „Eurovizijos“ konkurso pusfinaliai, LRT televizija transliuos specialią programą, kurioje – įdomiausi šio amžiaus Eurovizijos dalyvių ir nugalėtojų pasirodymai, istoriniai faktai ir interviu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA