Motociklo ir „Volvo“ susidūrimas Šiaurės pr. – motociklininkas itin sunkios būklės | Kas vyksta Kaune

Motociklo ir „Volvo“ susidūrimas Šiaurės pr. – motociklininkas itin sunkios būklės

Stop kadras

Gautas pranešimas, jog Šiaurės prospekte įvyko skaudus įvykis. Susidūrė lengvasis automobilis ir motociklas, motociklininko būklė sunki, dėl patirtų traumų vaikinas išgabentas į Kauno klinikas.

„Britva out Šiaurės pr., važiuojant link žiedo…“, – vaizdo medžiaga iš įvykio vietos pasidalino „Kas vyksta Kaune“ „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ narys.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas patvirtino, jog pranešimas gautas 11. 36 val., įregistruotas įvykis, jog Šiaurės pr., netoli degalinės „Neste“, įvyko eismo įvykis, kuriame susidūrė motociklas su lengvuoju automobiliu „Volvo“.

Budintysis patvirtino, jog motociklininkas išgabentas į gydymo įstaigą.

Dėl eismo įvykio pradėtas tyrimas.

Susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniuoju gydytoju, paaiškėjo, jog motociklininkas yra labai sunkios būklės, tačiau sąmoningas ir pristatytas į Kauno klinikas.

Anot budinčiojo, pranešimas gautas 11. 34 val., jog Šiaurės pr. ties 59 namo įvyko auto įvykis, partrenktas motociklininkas. Vos 29 metų vaikinas patyrė galvos ir nugaros traumas, taip pat lūžo kairė koja. Suteikus būtinąją pagalbą jis pristatytas į gydymo įstaigą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA