Fredoje įvestas planas „Skydas“ – rastas karo laikų sprogmuo (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Fredoje įvestas planas „Skydas“ – rastas karo laikų sprogmuo (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Penktadienio popietę naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinios apie specialiųjų tarnybų sujudimą Fredoje. Paaiškėjo, kad Lakūnų plente rastas karo laikų sprogmuo.

Apie tai, kad atliekant kasinėjimo darbus buvo rastas sprogmuo, naujienų portalui pranešė skaitytojai. Šią informaciją patvirtino ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Justina Kazragytė.

J. Kazragytės teigimu, apie 10.06 val. buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Lakūnų plente, atliekant kelio kasimo darbus, buvo atkastas galimai karo laikų sprogmuo.

Pareigūnai užtvėrė įvažiavimus į teritoriją / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Apie 10.16 val. įvykio vietoje įvestas planas „Skydas“ ir vis dar yra tęsiamas, laukiama atvykstančių ekspertų.

Papildyta 16.27 val.

Situaciją komentuoja Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis

„Šioje situacijoje mes visiškai pasitikime kariškių ir policijos pareigūnų kompetencija bei profesionaliu darbu. Esame tikri, kad čia pasitarnaus jų ligšiolinė patirtis vykdant planą „Skydas“. Tuo tarpu miesto pareiga – pasirūpinti gyventojais ir užtikrinti jų saugumą.

Evakuotiems žmonėms bus suteiktas pilnavertis apgyvendinimas. Visų kitų kauniečių prašome uoliai vykdyti pareigūnų bei seniūnijos darbuotojų nurodymus – neiti iš namų, nesiartinti prie langų. Esame pasirengę suteikti visą būtinąją pagalbą“, – patikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Geriau tokie „radiniai“ tegul išlenda iš po žemių dabar, kad, juos laiku aptikę ir neutralizavę, vėliau būtume ramūs, jog Aleksoto pramonės inovacijų parke įsikursiančios aukštųjų technologijų kompanijos ir ten dirbsiantys žmonės bus visiškai saugūs“, – pridūrė meras.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA