Smarkiai griežtinama kai kurių vairuotojų kontrolė Lenkijos pasienyje

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) penktadienio popietę gavo oficialios informacijos iš kolegų Lenkijoje, kad ši šalis sugriežtino dirbti atvykstančių ar per Lenkiją tranzitu vykstančių vilkikų vairuotojų kontrolę. VSAT pranešime skelbiama, kad tokie asmenys pasienyje turės pateikti papildomus dokumentus.

VSAT nurodo, kad tokiems asmenims į Lenkiją įvažiuojant ne tarptautinį krovinių pervežimą vykdančiu automobiliu, o tik vykstant pradėti darbo Lenkijoje ar per ją tranzitu, jie šios šalies sienos apsaugos tarnybos pareigūnams privalo pateikti papildomus įrodymus.

„Vilkikų vairuotojai, nemaža jų dalis savo reisus pradeda Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir visur kitur. Jie vyksta į darbo vietą ne vilkiku, o dažniausiai važiuoja įmonės ar kelių įmonių komandos mikroautobusu. Lenkai dabar pradėjo tuos, kurie nevažiuoja su vilkikais, labai griežtai tikrinti ir nepraleisti“, – naujienų agentūrai BNS sakė VSAT Prevencijos skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis.

Tokie vairuotojai Lenkijos pasieniečiams turi pateikti galiojantį ir vykti per sieną tinkantį asmens dokumentą, vairuotojo pažymėjimą, suteikiantį teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę (kodas 95), vairuotojo kortelę ir darbo sutartį ar komandiruotės įsakymą, liudijantį, kad vairuotojas tikrai vyksta į savo darbo vietą.

Sprendimus dėl dokumentų tinkamumo priima pasienio tikrinimus vykdantys Lenkijos pareigūnai, tad VSAT krovinių vežėjus ragina pasirūpinti reikiamais įrodymais, kad patikros procedūros neužtruktų ar jų kelionė nesibaigtų Lenkijos ir Lietuvos pasienyje.

VSAT penktadienio pavakarės duomenimis, Lenkijos pareigūnai į savo šalį nuo ketvirtadienio vakaro iš Lietuvos jau neįleido keturių dešimčių užsieniečių, nesugebėjusių įrodyti nuolatinės jų darbo vietos ir tikslo – krovinių pervežimo.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Privalomą karo tarnybą pradėjo apie 650 jaunuolių – tarp jų net 21 mergina

Gedimai Registrų centre palietė ir bedarbius: vėluojančių išmokų teks palaukti

Prezidentūra nusiteikusi kategoriškai – laukia A. Verygos paaiškinimo

Įspėjimas gyventojams: link Kauno atkeliauja smarki liūtis

Kauniečius Vilnius pasitinka milžiniškomis spūstimis

„Sodra“ paskelbė išmokų kalendorių: kai kuriems gali tekti laukti iki mėnesio galo

Šalies didžiosios upės arti hidrologinės sausros ribos

Pirmadienį vos vienas pilietis nepakluso prievolei dėvėti kaukę: atsisakė ir mokėti baudą

Koronavirusas Kaune: infekcija užsikrėtė dar vienos ligoninės darbuotojas

Koronavirusas toliau plinta Lietuvoje: per parą užfiksuota 17 naujų susirgimų