Kauno „Akropolyje“ šeštadienį pradės veikti visos parduotuvės – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ šeštadienį pradės veikti visos parduotuvės

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.

Nuo šeštadienio, balandžio 25 dienos, prekybos centre Kauno „Akropolis“ veiklą atnaujina visos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos. Parduotuvės Kauno „Akropolyje“ lankytojus pasitiks nuo 10 iki 20 val. „Maxima XXX“ – nuo 8 iki 21 val. Restoranai ir pramogų vietos šiame karantino švelninimo etape dar nebus atidarytos.

„Per pastarąjį mėnesį pirkėjai aktyviai teiravosi apie veiklos atnaujinimą, dėstė savo poreikius. Suprantame, kad per šį laiką visiems susikaupė daugybė reikalų, o pavasarinių pirkinių sąrašas gerokai pailgėjo, tačiau ir toliau skatiname visus pirkėjus apsipirkimo metu elgtis atsakingai, rūpintis savimi ir aplinkiniais“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Visą šį pandemijos laikotarpį Kauno „Akropolio“ darbuotojų ir lankytojų saugumui buvo skiriamas didelis dėmesys. Ir toliau bus dėmesingai laikomasi visų specialistų nurodymų bei taikomos papildomas apsaugos priemones, užtikrinant aukščiausius higienos standartus pastato viduje.

Prekybos centre, kaip ir iki šiol, bus dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, prekybos centras bus reguliariai vėdinamas. Sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas naudojantis prekybos centro teikiamomis priemonėmis, laikytis rekomenduojamų atstumų tarp lankytojų.

Rūpindamiesi klientų saugumu ir sveikata, prekybos centro atstovai taip pat primena svarbias elgesio taisykles. Viso apsilankymo Kauno „Akropolyje“ metu pirkėjų labai prašoma dėvėti veido kaukes arba kitas veidą dengiančias priemones. Prekybos centre saugiausia lankytis ne daugiau dviese, vengiant sambūrių, išskyrus tos pačios šeimos narius.

Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresniems nei 60 metų asmenims, taip pat turintiems lėtinių ligų), karščiuojantiems ir turintiems nedarbingumo pažymėjimą šiuo metu taip pat saugiau likti namuose.

Visiems labai svarbu laikytis bendrųjų higienos reikalavimų – dezinfekuoti ir plauti rankas, čiaudėti ir kosėti tik prisidengus alkūne. Mokėjimams rekomenduojama rinktis alternatyvą – banko korteles arba bekontakčius atsiskaitymus.

Kauno „Akropolio“ kavinės, restoranai ir pramogų vietos veiklą atnaujins vėliau, kai tokia galimybę numatys papildomos Vyriausybės taikomos karantino švelninimo priemonės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.