Lietuvoje – dar 20 koronaviruso infekcijos atvejų: padidėjo ir pasveikusiųjų skaičius – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje – dar 20 koronaviruso infekcijos atvejų: padidėjo ir pasveikusiųjų skaičius

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Trečiadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1370 koronaviruso atvejai. Pranešama apie 20 naujų koronaviruso atvejų, pasveiko 357 žmonės.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) balandžio 22 d. 7 val. duomenimis, patvirtintų ligos atvejų skaičius pasiekė 1370.

Per vakar dieną patvirtinta 20 naujų teigiamų ėminių, taip pat per vakar dieną ištirta 6040 ėminių dėl įtariamo koronaviruso.

Iki šiol iš viso ištirta 76793 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) balandžio 21 d. 19 val. duomenimis, Lietuvoje patvirtintos 38 mirtys nuo koronaviruso, pasveikusiųjų skaičius – 357 (iš jų 72 medikai).

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami. Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti.

Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT