Svarbu: visam savaitgaliui uždaryti įvažiavimai į Kauną – Kas vyksta Kaune

Svarbu: visam savaitgaliui uždaryti įvažiavimai į Kauną

E. Šostakaitės nuotr.

Penktadienio vakarą imtasi rimtai reguliuoti gyventojų judėjimą – nuo 20 val. visam šventiniam savaitgaliui dėl karantino įsigalioja ribojimai įvažiuoti į savivaldybes. Postai palaipsniui įrengti ir Kaune – kaip anksčiau skelbė policija, ties miesto ir rajono ribomis eismas bus reguliuojamas 24 vietose.

Po 20 val. pareigūnai pradėjo tikrinti Ateities plentu judančių vairuotojų dokumentus. Patikros ruože greitis laikinai ribojamas iki 30 km/val., dirba keli policijos ekipažai.

Tiesa, portalo žiniomis, vilkikų vairuotojai praleidžiami be patikrinimo, įvažiuoti ir išvažiuoti iš Kauno taip pat gali aptarnaujantysis transportas. Kliento paimti vykęs taksi postą įveikė be jokių problemų supaprastinta tvarka.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ pasiekusiose nuotraukose, vienas pirmųjų buvo uždarytas Seniavos plentas, užtvarai sustatyti ir Titnago gatvėje. Kauniečiai socialiniuose tinkluose dalijosi, kad specialūs punktai bus įrengti prie IX forto ir ties Eigulių nusukimu važiuojant link Vilniaus.

Postai, pastebėjo vairuotojai, statomi palyginti nedideliuose keliuose tose vietose, kur ribojasi Kauno miesto ir rajono savivaldybės, taip pat jungtyse su valstybinės reikšmės transporto arterijomis. Keliai tveriami masyviais betoniniais blokais, sustatyti eismą draudžiantys ženklai.

Apie 20 val., portalo duomenimis, pagrindiniai tranzitiniai keliai uždaryti dar nebuvo. Vairuotojai laisvai galėjo važiuoti tiek pro Akademiją, tiek 130 keliu Garliavos kryptimi, taip pat pro Muravos transporto mazgą link Vilniaus ir Klaipėdos, tačiau greitai ties įvažiavimais įsikūrė pareigūnai.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS penktadienio vakarą sakė, kad didelė dalis vairuotojų į miestą įvažiuoja parodę nuosavybės teisės dokumentų nuotraukas telefone ar automobilio registracijos dokumentus su nurodytu adresu.

Atvykti į miestus ir miestelius ten negyvenantiems žmonėms galima dėl artimųjų giminaičių mirties, darbų, ar siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą. Vykti į kitą, nei gyvenama, savivaldybę gali tie, kurie joje turi nuosavo nekilnojamojo turto.

Policija teigia, kad fiziškai sukontroliuoti visų įvažiavimų galimybės nėra, bet bus naudojamos ir techninės stebėjimo priemonės. Esant dideliam srautui, siekiant išvengti spūsčių, gali būti tikrinami ne visi automobiliai.

Kaip ketvirtadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), nuo balandžio 10 d., 20 val., iki balandžio 13 d., 20 val., Kauno apskrities pareigūnų aptarnaujamoje teritorijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, bus ribojami įvažiavimai į savivaldybes.

Kauno mieste, besiribojančiame su žiedine Kauno rajono savivaldybe, įrengiami 24 postai. Jonavos rajone numatyti 7, Kėdainių rajone – 7, Kaišiadorių rajone – 5 postai. Visoje Kauno apskrityje numatytos 43 vietos, kuriose bus ribojamas eismas, ir įrengti patikrinimo punktai.

Gyventojai, kurie privalės važiuoti į kitą apskritį, turės parodyti išimtį įrodančius dokumentus (darbo pažymėjimą, Registrų centro išrašą), kurie galės būti pateikiami tiek popieriniai, tiek ir skaitmeniniu formatu.

Visą šventinį savaitgalį dirbs ir informaciją gyventojams teiks policijos informacijos centras. Turint klausimų, prieš vykstant į kelionę rekomenduojama skambinti nemokamu informaciniu telefonu 8 700 600 00.

„Visų institucijų laukia nelengvas, intensyvus ir kitoks šventinis savaitgalis. Kartu su mūsų pareigūnais viešąją tvarką ir karantino režimo laikymąsi užtikrins Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai, Lietuvos šaulių sąjungos savanoriai, Karo policijos pareigūnai. Gyventojų prašome suprasti situacijos rimtumą, elgtis atsakingai ir šias šventes ramiai ir jaukiai pasitikti savo namuose“, – pranešime cituotas Kauno apskrities policijai vadovaujantis Elanas Jablonskas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.