Autobuso skrydis degant raudonam šviesoforo signalui: ar taip elgtis normalu? (papildyta) - Kas vyksta Kaune

Autobuso skrydis degant raudonam šviesoforo signalui: ar taip elgtis normalu? (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Skaitytojai kreipėsi į „Kas vyksta Kaune“ redakciją dėl užfiksuoto kelių eismo taisyklių pažeidimo. Užfiksuota kaip autobusas net nestabdant pralėkė prie raudono šviesoforo signalo stovinčius automobilius ir nusuko savo maršrutu.

„Čia normalu?“, – prie atsiųsto vaizdo įrašo klausimą iškėlė skaitytojas.

Užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip du automobiliai užima abi eismo juostas prie užsidegusio raudono šviesoforo signalo, kai netikėtai pasirodo prieš eismą išvažiavęs 6 maršrutu pažymėtas autobusas, kuris kirto raudoną šviesoforo signalą ir nusuko į Savanorių prospektą.

Pasak skaitytojo, bei matomame automobilio registratoriaus įrašyto vaizdo įrašo duomenų, įvykis užfiksuotas kovo 5 dieną, 17.52 val. Įvykis užfiksuotas Kovo 11-osios ir Savanorių prospekto sankryžoje, šalia PC „SAVAS“.

Pagal KET taisyklių 417-4 punktą – važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui arba reguliuotojo gestui, užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų, bei vairuotojui gresia nuo 1 iki 6 mėnesių prarasti teisę vairuoti.

Taip pat, KET 420-1 punktas, numato, jog, pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant KET reikalavimus užtraukia nuo 170 iki 230 eurų baudą ir nuo 3 iki 6 mėnesių prarandama teisė vairuoti.

Papildyta 21.27 val.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė „Kauno autobusų“ viešųjų ryšių specialistė Patricija Elžbieta Zarankaitė, šis kelių eismo taisyklių pažeidimas įmonei yra žinomas.

„Tyčinio pobūdžio kelių eismo taisyklių pažeidimus vertiname itin griežtai. Įspėsime vairuotoją apie gresiančias sankcijas, įvykdžius tokius pažeidimus. Daugiau nei vieną tokio pobūdžio nusižengimą padarę vairuotojai, pagal nustatytą tvarką, privalo dar kartą perlaikyti vairavimo teorijos egzaminą“, – situaciją komentavo P. E. Zarankaitė.

Kauno autobusai“ pripažįsta netoleruojantys tokio pobūdžio nusižengimų ir vairuotojų darbo kultūrai žada skirti dar daugiau dėmesio.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA