Nuspręsta dėl penktadienį vyksiančių „Žalgirio“ rungtynių prieš Italus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgiris“ trečiadienį vakare sulaukė Vyriausybės raginimo dėl koronaviruso grėsmės atidėti penktadienį Kaune numatytas Eurolygos rungtynes su Milano „Armani Olimpia“ arba jas žaisti be žiūrovų. Visgi „Žalgirio“ klubas šios rekomendacijos nusprendė nepaisyti.

Susidariusią situaciją ketvirtadienio rytą pakomentavo „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Norime informuoti, kad vakar gavome raštą iš Sveikatos apsaugos ministerijos su rekomenedacija nerengti rungtynių. Iš karto kreipėmės į Eurolygą, bet gavome atsakymą, kad jų nukelti neįmanoma. Kitas variantas buvo žaisti be sirgalių, tačiau apsvarstę nusprendėme sirgalių neatsisakyti, nes jie yra viena iš dedamųjų mūsų rungtynių dalių. Imsimės visų apsisaugojimo priemonių. Stengsimės garantuoti saugų visų buvimą arenoje“, – spaudos konferencijoje tvirtino P. Motiejūnas.

„Su žaidėjais buvo kalbėta, bet niekas net nesvarstė apie galimybę nežaisti, – sakė jis. – Eurolyga bendradarbiauja su pasaulio sveikatos asociacija. Matydama visus argumentus ir išgirdusi mūsų garantijas, kad imsimės visų saugumo priemonių, Eurolyga mano, kad geriausias sprendimas yra rengti rungtynes. O atšaukiant rungtynes reikėtų koreguoti tvarkaraščius, būtų labai sudėtinga.“

Anot P. Motiejūno, „Žalgirio“ arenoje bus ne daugiau 10 sirgalių iš Italijos.

„Milano klubas mus informavo, kad visi fanai, kurie turėjo atskristi su klubu, atsisakė keliauti. Taigi, fanų arba nebus arba bus labai nedaug. Tie, kurie pirko pavienius bilietus. Na, daugiausia 10 žmonių“, – pažymėjo P. Motiejūnas.

„Aišku, jeigu mums rungtynes rengti uždraus ekstremalių situacijų komisija, mes to paisysime“, – pridūrė P. Motiejūnas.

Šios komisijos posėdis numatytas po pietų.

Iš Milano į Lietuvą varžovai atskrenda ketvirtadienį vakare. Mačas prasidės penktadienį 20 val.

Primename, trečiadienį Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso plitimo Europoje, „Žalgiris“ išplatino pranešimą, kuriuo paragino penktadienį Lietuvoje Eurolygos rungtynes žaisiančios Milano „Olimpia“ ekipos aistruolius susilaikyti nuo kelionės į Kauną.

Remiantis klubo pranešimu, toks prašymas per varžovų ekipos atstovus pirmiausiai buvo nusiųstas bilietus norėjusiems įsigyti Italijos sirgaliams.

Taip pat „kviečiami sąmoningais būti“ ir krepšinio gerbėjai, kurie per pastarąsias kelias savaites viešėjo koronaviruso apimtose Kinijoje ar Šiaurės Italijoje – Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose.

Jiems siūloma susilaikyti nuo lankymosi viešose vietose, įskaitant ir „Žalgirio“ rungtynes. „Žalgirio“ klubas pasilieka teisę imtis visų reikiamų prevencijos priemonių tvarkos užtikrinimui: neįleisti asmenų į areną esant abejonių dėl lankytojų sveikatos ar saugumo“, – rašoma Lietuvos čempionų klubo pranešime.

Pirmame rate Milane pergalę 85:81 iškovojo „Armani Olimpia“ ekipa.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

397 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #8

Šiurpus trečiadienio vakaras Dainavoje - rastas žmogaus kūnas

Už smurtavimą bare įskųstų Kauno pareigūnų istorija pasisuko kita linkme

Šalyje dar labiau griežtinamos karantino sąlygos

Kauno klinikinės ligoninės medikas: žmonės privalo žinoti, kas vyksta

Į pagalbą kovojant su koronavirusu Kaune stoja būsimi kariuomenės paramedikai

Dėl koronaviruso sunkmetį išgyvenančiam verslui – specialus fondas

S. Skvernelis: už vienkartinių priemonių saugojimą Kauno ligoninėje turi būti taikoma atsakomybė

Dėl koronaviruso grėsmės „Volfas Engelman“ papildomai investuoja į produkcijos saugumą

A. Veryga prasitarė, kada prognozuojamas užsikrėtimo koronavirusu pikas