Skaudi nelaimė netoli Kauno: vilkikas taranavo kelio darbininkus – Kas vyksta Kaune

Skaudi nelaimė netoli Kauno: vilkikas taranavo kelio darbininkus

Kur stovi policija Kaune nuotr.

Kelyje A1, link Klaipėdos, netoli Kumpių kaimo įvyko skaudus eismo įvykis. Pranešama apie sužeistuosius, kelias gali būti sunkiai pravažiuojamas. Eismo įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos.

Policijos departamento duomenimis įvykis įregistruotas 11.23 val., pranešama, jog sunkiasvorė transporto priemonė kliudė kelio darbininkus. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo žiniomis, galimai yra sužeistųjų, kelias dėl avarijos gali būti sunkiai pravažiuojamas.

Susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniąja gydytoja, ji patvirtino, kad, pirminiais duomenimis, sunkiasvorė transporto priemonė važiuojamojoje dalyje parbloškė tris žmones.

Pirminiais duomenimis, sužaloti du žmonės, vienas iš jų – labai sunkiai.

Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos brigados.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budėtojas nurodė, jog į nelaimės vietą išvyko trys autocisternos. Gautas pranešimas, kad vienas iš automobilių galimai užsidegęs. Pareigūnai aptvėrė eismo įvykio vietą ir atjungė automobilių akumuliatorius.

Papildyta 14. 12 val.

Sunkvežimį vairavo blaivus Lietuvos pilietis (gim. 1967 m.).

Sunkvežimis užvažiavo ant įmonės „YIT Lietuva“ darbuotojų, kelkraštyje ėmusių kelio dangos pavyzdžius. Įmonės atstovai sako, kad įspėjamieji ženklai buvo pastatyti.

Sunkvežimio vairuotojas teigia, jog trumpam buvo nukreipęs dėmesį į navigacijos įrenginį, tuo metu ir įvyko nelaimė. Žmones sužalojęs sunkvežimis nulėkė nuo kelio.

Kaip DELFI komentavo Aurelijus Braželis, „YIT Lietuva“ kelių ir infrastruktūros verslo vadovas: „Esame sukrėsti dėl šio įvykio. Šiuo metu aiškinamės jo aplinkybes. Plačiau komentuoti negalime. Mūsų turimais duomenimis, darbų zonoje, kurioje stovėjo automobilis su nukentėjusiais darbuotojais, buvo laikomasi visų saugumo reikalavimų, stovėjo perspėjamieji ženklai. Bendradarbiaujame su pareigūnais, esant reikalui suteiksime visą reikiamą informaciją“.

A1 kelyje važiuojant nuo „Megos“ link Klaipėdos formuojasi spūstis. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Papildyta 15. 52 val.

Skaitytojai praneša, jog eismas Klaipėdos kryptimi vis dar apsunkintas. Dėl įvykusio eismo įvykio formuojasi milžiniškos spūstys. Keliaujantiems šia kryptimi patariama rinktis kitą maršrutą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.