Skaudi nelaimė netoli Kauno: vilkikas taranavo kelio darbininkus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kelyje A1, link Klaipėdos, netoli Kumpių kaimo įvyko skaudus eismo įvykis. Pranešama apie sužeistuosius, kelias gali būti sunkiai pravažiuojamas. Eismo įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos.

Policijos departamento duomenimis įvykis įregistruotas 11.23 val., pranešama, jog sunkiasvorė transporto priemonė kliudė kelio darbininkus. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo žiniomis, galimai yra sužeistųjų, kelias dėl avarijos gali būti sunkiai pravažiuojamas.

Susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniąja gydytoja, ji patvirtino, kad, pirminiais duomenimis, sunkiasvorė transporto priemonė važiuojamojoje dalyje parbloškė tris žmones.

Pirminiais duomenimis, sužaloti du žmonės, vienas iš jų – labai sunkiai.

Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnų ir greitosios medicinos pagalbos brigados.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budėtojas nurodė, jog į nelaimės vietą išvyko trys autocisternos. Gautas pranešimas, kad vienas iš automobilių galimai užsidegęs. Pareigūnai aptvėrė eismo įvykio vietą ir atjungė automobilių akumuliatorius.

Papildyta 14. 12 val.

Sunkvežimį vairavo blaivus Lietuvos pilietis (gim. 1967 m.).

Sunkvežimis užvažiavo ant įmonės „YIT Lietuva“ darbuotojų, kelkraštyje ėmusių kelio dangos pavyzdžius. Įmonės atstovai sako, kad įspėjamieji ženklai buvo pastatyti.

Sunkvežimio vairuotojas teigia, jog trumpam buvo nukreipęs dėmesį į navigacijos įrenginį, tuo metu ir įvyko nelaimė. Žmones sužalojęs sunkvežimis nulėkė nuo kelio.

Kaip DELFI komentavo Aurelijus Braželis, „YIT Lietuva“ kelių ir infrastruktūros verslo vadovas: „Esame sukrėsti dėl šio įvykio. Šiuo metu aiškinamės jo aplinkybes. Plačiau komentuoti negalime. Mūsų turimais duomenimis, darbų zonoje, kurioje stovėjo automobilis su nukentėjusiais darbuotojais, buvo laikomasi visų saugumo reikalavimų, stovėjo perspėjamieji ženklai. Bendradarbiaujame su pareigūnais, esant reikalui suteiksime visą reikiamą informaciją“.

A1 kelyje važiuojant nuo „Megos“ link Klaipėdos formuojasi spūstis. Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Papildyta 15. 52 val.

Skaitytojai praneša, jog eismas Klaipėdos kryptimi vis dar apsunkintas. Dėl įvykusio eismo įvykio formuojasi milžiniškos spūstys. Keliaujantiems šia kryptimi patariama rinktis kitą maršrutą.

56 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vykusiame „Change4Future“ akceleratoriuje pasidalijo socialinio verslo subtilybėmis (foto, video)

Istorinis įvykis katalikų bažnyčioje: popiežius išreiškė palaikymą tos pačios lyties partnerystei

Audringai Perkūno alėjoje kumščiais mosavęs A. Karalius prisivirė košės

Įspėjimas dėl stipraus vėjo: gali virsti medžiai, sutrikti elektros tiekimas

Lietuvos žemėlapis nusidažė šviesoforo spalvomis

Antrąją koronaviruso bangą Lietuvoje padės valdyti kariuomenė

Užėjo apsipirkti, bet pamiršo susimokėti: ieškomas kaukėtas vyras

Kauno rajone pradėtas antras „Kauno Logistikos Centro“ etapas: investicijos viršys 30 mln. Eur.

Vietoj papildomų rudens atostogų – nuotolinis ugdymas

Paaiškėjo, pagal ką savivaldybės bus skirstomos į rizikos grupes