Portale „Kas vyksta Kaune“ – pokalbis ir kartingų lenktynės su Dakarą įveikusiu A. Gelažninku (tiesioginė transliacija)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Populiarūs pasikalbėjimai su garsiais ir puikiai visuomenei pažįstamus veidais įgauna pagreitį. Šį kartą dėmesys bus skirtas Kauną garsinančiam lenktynininkui. „Kas vyksta Kaune“ penktadienį, 19 val., kviečia stebėti tiesioginę transliaciją, kurioje neseniai iš Dakaro ralio grįžęs Arūnas Gelažninkas papasakos, kokių savybių reikia norint tapti čempionu ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti sunkiausiame pasaulio ralyje.

Pasikalbėjimus organizuojantys „ZBIKE“ ir „Vilko kartodromas“ džiaugiasi, kad prie šio renginio iniciatyvos jungiasi ir gerai žinomas laidų vedėjas, žurnalistas Ramūnas Fetingis.

Pirmasis svečias, kurį tiesioginės transliacijos metu kalbins laidos „Autopilotas“ vedėjas – 19 kartų Lietuvos, daugkartinis Baltijos šalių čempionas, profesionalus motociklų sporto lenktynininkas, neseniai grįžęs iš Dakaro A. Gelažninkas. Kartu su juo atvyks ir naujasis motociklas, kuriuo sportininkas įveikė 2020 metų Dakaro ralį.

Vakaras neapsiribos vien tik pokalbiais. Po pasikalbėjimų vyks kartingų varžybos „A. Gelažninko taurei laimėti“, kuriose save išbandys ir už kartingo vairo sės pats Dakaro dalyvis.

Renginys vyks vasario 21 dieną ir prasidės 19 val., durys atidaromos nuo 18.30 val. Visi norintys dalyvauti varžybose turi registruotis iš anksto susisiekdami su „Vilko kartodromu“, o tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti „Kas vyksta Kaune“ naujienų portale. Visa informacija norintiems dalyvauti renginyje gyvai, pateikiama čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Iki“ paskelbė, kiek kainuos vienkartinės kaukės

Seimas nusprendė: kokios subsidijos bus skiriamos darbdaviams už prastovas

Už neįvykusias keliones bus išduodami specialūs kuponai

Seimas pakėlė algas koronaviruso židiniuose dirbantiems medikams

Po vidurnakčio laukiama 220 iš Londono parskrendančių lietuvių

KIKA pirkėjams Kaune dovanoja dezinfekcinį skystį paviršiams valyti

Skaudi nelaimė Kauno centre: nuo Aleksoto tilto nukritęs žmogus neišgyveno

Naujausia informacija: miestai ir miesteliai turėtų būti uždaryti iš ketvirtadienio į penktadienį (patikslinta)

Seimas nusprendė: valdžia galės reguliuoti būtiniausių prekių kainas

Darbuotojui patvirtinus koronavirusą, uždarytas Kaune esantis „McDonalds“