Jau netrukus Kaune duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dar viena puiki naujiena neatpažįstamai atsinaujinusiame Vytauto prospekte. Vasario mėnesį verslo parke „Aušra“ kauniečiams duris atvers išskirtinė baseino ir pirčių erdvė. Istoriniame spaustuvės pastate įsikūrusioje aktyvaus poilsio oazėje lankytojų lauks plaukimo baseinas, trijų skirtingų tipų pirtys, masažinis baseinas, sūkurinės vonios ir atskiras baseinas vaikams.

Verslo parko „Aušra“ pirmajame aukšte, beveik 850 kv. metrų erdvėje, įsikursianti vandens ir pirčių zona sukurta sveiką gyvenseną bei aktyvų poilsį vertinantiems kauniečiams.

„Ne paslaptis, jog Kaune iki šiol jaučiamas kasdieniniams sveikatingumo poreikiams pritaikytų vandens zonų stygius. Ypač – galinčių pasiūlyti subtilią, raminančią aplinką. Dėl šių priežasčių naujojoje „Aušra“ vandens ir pirčių erdvėje didelį dėmesį skirsime ne tik sveikos gyvensenos temoms, bet ir jaukumo bei lankytojų privatumo užtikrinimui. Tikime, kad „Aušra“ taps aktyvaus ir kokybiško kauniečių poilsio vieta“, – sako „Aušra“ baseino ir pirčių erdvės atstovė Milda.

Pažangūs sveikatingumo sprendimai

Atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose įsikūrusi baseino ir pirčių erdvė išsiskirs interjeru ir pažangiais technologiniais sprendimais. Dėka inovatyvios „AFM“ filtravimo sistemos, vandens zonoje bus naudojamas itin mažas chloro kiekis. Jis filtravimo sistemose bus pakeičiamas stiklo ir kvarco veikliosiomis savybėms, taip išvengiant nemalonaus kvapo bei neigiamo poveikio jautriai odai.

„Aušra“ – baseino ir pirčių erdvė / Organizatorių nuotr.

Naujojoje aktyvaus poilsio erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai ras 25 metrų ilgio plaukimo baseiną, atskirą baseiną vaikams, dvi sūkurines vonias su specialia, masažine gultų zona. Taip pat, pažangų masažinį baseiną, atpalaiduosiantį visą, įtampos, streso ar sporto paveiktą, kūną – nuo pėdų iki pečių linijos.

„Aušra“ sveikos gyvensenos oazėje įrengtos ir trys klasikinės, tačiau moderniais bei sveikatai naudingais sprendimais išsiskirsiančios pirtys. Tai lietuviška, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomiška, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele, bei visų mėgstama, raminanti ir atpalaiduojanti garinė pirtis.

„Aušra“ – baseino ir pirčių erdvė / Organizatorių nuotr.

Aktyvių miestiečių kasdieniniams poreikiams

Greta duris atversiančios vandens ir pirčių erdvės, verslo parke jau veikia sveikatingumo ir laisvalaikio zona, kurioje lankytojai ras visą parą dirbantį sporto klubą „Sportgates“. Taip pat, grožio ir sveikatingumo centrą „Ollo Momento“, integralios estetikos kliniką „Revù Clinic“ bei stuburo ir sveikatingumo centrą „Sveikatos sala“.

Išalkę baseino ir pirčių erdvės klientai galės papusryčiauti arba papietauti neišeidami iš verslo parko teritorijos – čia įsikūrusioje bistro. Pritrūkus energijos ar nespėjus išgerti rytinio kavos puodelio, tai padaryti bus galima pirmajame verslo parko aukšte veikiančioje kavinėje „Coffee One“.

„Aušra“ – baseino ir pirčių erdvė / Organizatorių nuotr.

„Lankytojų patogumui naujinama ir gražinama verslo parko aplinka, sukurtos sąlygos patogiai atvykti tiek automobiliu, tiek dviračiu, tiek viešuoju transportu. Verslo parko vidaus erdvėse nuolat rengiamos Lietuvos kūrėjų meno parodos ir ekspozicijos, baseino ir pirčių erdvės lankytojams leisiančios ne tik pagerinti fizinę bei emocinę būklę, bet ir praplėsti kultūrinį kontekstą“, – sako verslo parko „Aušra“ atstovė Milda.

Naujoji baseino ir pirčių erdvė, įsikursianti adresu Vytauto pr. 23, klientus pasitiks jau visai netrukus. Atidarymo naujienas kauniečiai ir miesto svečiai gali sekti adresu http://ausraspa.lt/ arba „Facebook“ paskyroje „Aušra – baseinų ir pirčių erdvė“.

424 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros

Lietuvos narystei NATO – jau 16 metų

Maisto technologijų startuolis iš Kauno siekia užkariauti Europą

Iniciatyva „Mokykla namuose“ surinko daugiau nei 600 kompiuterių Lietuvos moksleiviams

Kaune nusileido antrasis lėktuvas su apsaugos priemonėmis medikams (atnaujinta)