Kaunietis nufilmavo susidūrimą Šilainiuose: „Golf“ lėkė mažiausiai 100 km/val. – Kas vyksta Kaune

Kaunietis nufilmavo susidūrimą Šilainiuose: „Golf“ lėkė mažiausiai 100 km/val.

Stopkadras

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė šeštadienio pavakarę įvykusios avarijos vaizdo įrašas. Skaitytojo registratoriaus akis užfiksavo agresyviai per kelias juostas skriejusį „Volkswagen Golf“, galiausiai įsirėžusį į „BMW“. Vyras teigia, kad pirmojo automobilio vairuotojas gerokai viršijo greitį.

„BMW“ ir „Volkswagen“ Žemaičių plente, ties „Maxima“ prekybos centru susidūrė šeštadienį, apie 16 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojo žiniomis, pareigūnai čia kviesti nebuvo, vairuotojai aplinkybes išsiaiškino patys.

Kauniečio atsiųstame vaizdo įraše tos aplinkybės matyti kaip ant delno. Nors panašu, kad ir skaitytojas judėjo pakankamu greičiu, kaire puse jį kaip stovintį apvažiavęs „Volkswagen Golf“ metėsi į dešinę, kur galbūt tikėjosi besitęsiant pirmą juostą.

Visgi priešais išniręs bortas privertė staigiai stabdyti, vėl mestis kairėn, tačiau greitis buvo per didelis ir „Golf“ nemaža jėga rėžėsi į dešinį „BMW“ šoną, dalis automobilio net pakilo į orą.

Laimei, avarijos metu nieks nenukentėjo, tačiau įvykio liudininko manymu, toje atkarpoje, kur baltos spalvos gyvenvietės ženklu jau nustatytas 50 km/val. greitis, „Golf“ skuodė bent 100 km/val. greičiu. Beje, vaizdo įraše rodoma 2015-ųjų laiko žyma netiksli, tikrai užfiksuotas vakar nutikusi nelaimė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Administracinių nusižengimų kodekso 416 straipsnį, nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 40 km/val., bet ne daugiau kaip 50 km/val. vairuotojams užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų, o leistiną greitį viršijus daugiau nei 50 km/val. gresia 450-550 eurų bauda.

Pripažinus tokį vairavimą chuliganišku, pagal Administracinių nusižengimų kodekso 420 straipsnį vairuotojui grėstų 750-1000 eurų bauda.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.