Prie Kauno progimnazijos siautėjęs nuogalius toliau lieka pareigūnų rankose (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune pirmadienį sulaikytas ugdymo įstaigos teritorijoje nuogas vaikščiojęs užsienietis. Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, sulaikytasis yra Jungtinių Amerikos Valstijų pilietis.

Vėtrungės gatvėje pareigūnai sulaikė blaivų 1990 metais gimusį užsienio pilietį, paimtas tyrimas narkotinių medžiagų vartojimui nustatyti.

Kaip antradienio rytą pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio prievartavimo.

Portalas lrytas.lt antradienį paskelbė, kad įvykio metu nukentėjo dvi mažametės. Policijos pareigūnai šios informacijos kol kas nei patvirtino, nei paneigė. Pasak naujienų portalo lrytas.lt, įvykyje dalyvavo viso trys asmenys: du vyrai su peiliais rankoje buvo įsiveržę į Tado Ivanausko progimnaziją, o trečiasis vyras su pagaliu rankose nuogas lakstė stadione, gaudydamas mergaitę. Šis vyras buvo užfiksuotas vakar gautoje portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų medžiagoje.

Policija teigia, kad įvykį galėjo matyti nepilnamečiai asmenys, todėl, siekiant apsaugoti jų interesus, daugiau informacijos neteikiama.

Tado Ivanausko progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Kondrotienė BNS patvirtino, kad mokykla pirmadienį iškvietė policiją dėl nuogo vyro, vaikščiojusio šalia mokyklos. Anot jos, vyras fiziškai nekontaktavo su moksleiviais.

„Taip, įvykis buvo, mokyklos teritorijoje apsilankė suaugęs žmogus, pasiplaikstė lauke, buvo iškviesta policija – ir mes kvietėme iš mokyklos, ir, kaip įsivaizduoju, aplinkiniai žmonės, atvažiavo policija ir jį pasiėmė. Jis vaikščiojo nuogas, jokių fizinių kontaktų nebuvo“, – tvirtino pavaduotoja.

Kauno apygardos prokuratūros atstovė Izabelė Bočkienė BNS sakė, jog kadangi ikiteisminis tyrimas liečia mažamečius vaikus, apie jį prokurorai informacijos teikti nesutinka.

Prokuratūra taip pat atsisako patikslinti, ar atliekant tyrimą buvo nustatyti nukentėję nepilnamečiai asmenys.

Papildyta gruodžio 11 dieną 12.01 val.

Kauno apylinkės teismas trečiadienį mokyklos teritorijoje nuogą vaikščiojusį užsienietį leido suimti trims mėnesiams, žurnalistus informavo teismo atstovė Indrė Cvilikaitė.

1990 metais gimęs vyras Vėtrungės gatvėje sulaikytas pirmadienį.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio prievartavimo.

50 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Bendrovės „Pažanga“ rūmus perka viešbučių tinklų valdytoja „Liuks NT“

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse