Kauno „Akropolyje“ – žėrintis Kalėdų miestas: laukia daugybė renginių – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ – žėrintis Kalėdų miestas: laukia daugybė renginių

Organizatorių nuotr.

Visą gruodžio mėnesį Kauno „Akropolio“ lankytojai, vos peržengę prekybos centro slenkstį, pateks į tikrą žėrintį Kalėdų miestą mieste. Šiemet didelio masto atnaujinimą baigęs, unikaliomis rankų darbo dekoracijomis papuoštas prekybos centras stebins ne tik papuošimais ir lemputėmis, bet ir gausybe renginių. Tarp kurių – retai gamtoje sutinkamų gyvų pelėdų pasirodymai.

„Kiekvienam atėjusiam norime padovanoti šventinę nuotaiką ir malonią nuostabą, kurią kelia maži Kalėdiniai stebuklai. Juk Kalėdos yra magiškas metas ir mažiems, ir dideliems. Šventinę nuotaiką mums padėjo sukurti ne tik konceptualios tarptautinės „MK Illumination“ dizainerių komandos dekoracijos, kurios įkūnija miško gyvenimą, bet ir interaktyvi renginių programa.

Kad šventėms pasirengti būtų lengviau, pasirūpinome ir gausia dovanų pasiūla. Tiek parduotuvėse, tiek renginių metu tikrai atrasite kažką unikalaus“, – teigia Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Elegantiškus miško tematikos papuošimus Kauno „Akropoliui“ kūrė dizainerių komanda, dirbusi tokiuose didmiesčiuose kaip Dresdenas, Las Vegasas, Stokholmas, Ciurichas ar Dubajus. Dauguma magiškai švytinčių kūrinių – rankų darbo. Gyvybę miško gyventojams – meškoms su meškiukais, pelėdoms, balandžiams, kiškiams, lapėms, elniams ir povams – kūrėjai įkvėpė užfiksuodami juos veiksme – sklendžiančius, žaidžiančius, smalsiai stebinčius.

Kauno „Akropolis“ / Organizatorių nuotr.

Žinoma, didžiausios metų šventės neįsivaizduojamos be eglučių bei lempučių. Iš viso prekybos centro papuošimui panaudota net 1000 metrų šviečiančių girliandų ir apie 300 000 LED lempučių. Be žėrinčių dekoracijų, šiemet atnaujinimo darbus baigęs Kauno „Akropolis“ stebina ir renginių gausa.

Kalėdinė mugė trečiajame aukšte veiks iki pat gruodžio 24 dienos, o savaitgaliais bus surengti dar du teminiai renginiai dovanų ieškotojams – Lietuvos kūrėjų „Designer Space / Christmas Pop“ bei „Dovanų lentyna“.

Taip pat pirkėjams bus suteikta unikali proga išvysti ir gyvojoje gamtoje itin retai sutinkamas tikrų tikriausias pelėdas. Savaitgaliais su šiais įspūdingais ir retais paukščiais čia vyks gyvi pasirodymai.

Smalsūs mažieji lankytojai kiekvieną savaitgalį bus kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse – gaminti kalėdinius papuošimus, dovanėles ar išmokti dekoruoti saldžius kalėdinius meduolius.

Kauno „Akropolis“ / Organizatorių nuotr.

Kalėdų pasaka Kauno „Akropolio“ lankytojus džiugins visą gruodžio mėnesį, o specialūs renginiai, dirbtuvės bei pasirodymai – keturis paskutinius šių metų savaitgalius.

Kauno „Akropolio“ gruodžio mėnesio renginių programa:

7 d. 14-15 val. pasirodymai su gyvomis paslaptingomis pelėdomis.
7-8 d. Lietuvos mados kūrėjų „Designer Space / Christmas Pop“.
7-8 d. 12-17 val. „Kalėdinių puošmenų gamyba“ renginių aikštėje: kalėdinių žaisliukų gamybos. Dirbtuvės su 3D pieštukais ir kalėdinių kojinių dirbtuvės, susitikimas su Kalėdų Seneliu.

13-15 d. „Dovanų lentyna“ – gerų dovanų idėjų antplūdis.
14 d. 14-15 val. pasirodymai su gyvomis paslaptingomis pelėdomis.
14-15 d. 12-17 val. „Kalėdinių skanėstų dirbtuvėlės“ renginių aikštėje: meduolių dekoravimas glajumi ir pabarstukais. Skanių zefyrinių sniego senių gaminimo dirbtuvės, susitikimas su Kalėdų Seneliu.

21 d. 14-15 val. pasirodymai su gyvomis paslaptingomis pelėdomis.
21-22 d. 12-17 val. dirbtuvėlės renginių aikštėje „Kalėdinių dovanėlių gamyba“: Kalėdinių magnetukų gamyba ir piešimas ant stiklo, susitikimas su Kalėdų Seneliu.

27-29 d. 12-15 val. „Kalėdinių skanėstų dirbtuvėlės“ renginių aikštėje: meduolių dekoravimas glajumi ir pabarstukais. Skanių zefyrinių sniego senių gaminimo dirbtuvės.
28 d. 14-15 val. pasirodymai su gyvomis paslaptingomis pelėdomis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA