Pilietiškas kaunietis pamokė blogų kėslų turėjusį vairuotoją

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė pilietiškas kaunietis. Jis pasakojo užklupęs bestoviniuojantį vyrą, kuris ketino šiukles palikti tiesiog gamtoje.

„Vakariniu aplinkkeliu važiavau iš namų (gyvenu visai šalia), pamačiau įtartinai stovintį vyriškį, šalia kurio ant žemės gulėjo šiukšlių maišai, sustojau ir apsimečiau, kad telefonu rašau žinutę. Pora minučių jis ėjo ratais aplink automobilio galą, tai pavalgo kažką, tai lempą pajudina. Viskas pasidarė aišku“, – pasakojo kaunietis.

„Privažiavau šalia, išlipęs paklausiau, ką veikia, atsakė, kad kažko laukia. Paklausiau, ar atvažiavo išmest šiukšlių, atsakė ne. Pasakiau, kad nufotografuosiu auto numerius ir jei neužilgo grįžus bus čia palikta šiukšlių, kreipsiuosi dėl šiukšlinimo“, – situaciją nupiešė vyras.

Kaunietis pasakojo, kad priėjus arčiau ir apžiūrėjus maišus pastebėjo, kad jie prikimšti įvairiausių šiukšlių. Vyras nusprendė visko taip nepalikti ir liepė susirinkti savo šiukšlių maišus.

Šiukšlintojas be žodžių viską susirinko. Kaunietis dar įspėjo, kad jei pamatys čia šiukšles, video bus nusiųstas perduotas policijai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

61 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nauji koronaviruso atvejai nustatyti medikei, visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos darbuotojai

Sergamumas koronavirusu toliau auga: per parą nustatyti 4 nauji atvejai

Naktį Šilainių turgų talžė liepsnos: įtariamas padegimas (foto)

Pristatyta, kaip po rekonstrukcijos atrodys Kauno apskrities viešoji biblioteka

Net ir pasibaigus karantinui, lietuviai toliau masiškai perka maistą internetu

Galutinio TS-LKD rinkimų sąrašo viršuje – J. Šiugždinienė, L. Andrikienė ir A. Gedvilienė

Paaiškėjo atlikėjos E. Škudzinskienės mirties priežastis

VDU tapo ambicingo „Europos universitetų“ tinklo dalimi

Miške auga ne tik medžiai: miškininkai surinko rekordinį išmestų padangų kiekį

Seime - siekis sutramdyti nelegalius žvejus, griežtinti verslinę žvejybą