Savanorių prospekte užsiliepsnojo dviaukštis medinukas (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Savanorių prospekte užsiliepsnojo dviaukštis medinukas (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Antradienio rytą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojų informacija, kad Savanorių prospekte dega apleistas medinis namas.

„Ant Savanorių kalno dega namas. Senovinės gražios architektūros buvo. Sklido kalbos, kad už nerealią kainą norėjo parduoti. Tai kai negali dėl paveldo gauti leidimų nugriauti, turbūt lengviau sudeginti“, – teigė skaitytojas.

Skaitytojo nuotr.

Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112, pranešimas apie tai, kad Kauno m., Savanorių pr., dega namas, gautas 03:35 val.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) duomenimis, dviaukštis medinis namas užsiliepsnojo Savanorių pr. 63.

Gaisras šiuo metu yra lokalizuojamas. Apie nukentėjusiuosius kol kas nepranešama.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Papildyta 10:08 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 03:35 val. gautas pranešimas, kad dega namas, šalia kitas namas medinis ir automobilis. Pastato stogas degė atvira liepsna.

Namas medinis, dviejų aukštų, su mansarda, 25×14 m dydžio, stogas dvišlaitis, dengtas skardos ir šiferio danga. Pastatas apleistas, nenaudojamas.

Gaisro metu apdegė antrojo aukšto patalpos ir pastato konstrukcijos, nuardytas stogas.

Degė jau 3 kartus

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, 2017 metais, kovo 12 dieną, apie 09:16 val., buvo gautas pranešimas, kad iš apleisto pastato rūksta dūmai. Apleistame pastate smilko čiužinys.

Incidento metu nukentėjo benamis (1959 m.) – apdegė nugarą ir prisikvėpavo dūmų, medikai jį išvežė į gydymo įstaigą.

Tų pačių metų spalio 20 dieną, apie 11:33 val., buvo gautas pranešimas, kad dega negyvenamas namas. Apleisto, nenaudojamo namo pirmame aukšte matėsi atvira liepsna. Kambaryje 13 m² plote degė šiukšlės.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA