Skaitytojai: po remonto atidarytoje Žemaičių gatvėje – baisu ir pavojinga – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai: po remonto atidarytoje Žemaičių gatvėje – baisu ir pavojinga

Kas vyksta Kaune nuotr.

Žemaičių gatvė, visą vasarą gyvavusi rekonstrukcijos ritmu, šeštadienį pagaliau buvo atidaryta. Kauno savivaldybė džiaugiasi, kad automobiliai nuo šio savaitgalio jau gali nevaržomai riedėti suremontuota gatve, tačiau kaip šiuo keliu praeiti pėstiesiems?

Kauno savivaldybė skelbė, kad suremontuotoje Žemaičių gatvėje spalio 5 dieną atnaujinamas eismas. Šeštadienį popiet gatvė buvo atidaryta. Primename, kad anksčiau šią gatvę planuota baigti remontuoti iki rugsėjo 1-osios, tačiau tuomet darbai baigti tik atkarpoje tarp Aušros gatvės ir Savanorių prospekto.

Kauniečiai pastebėjo, kad rekonstruota gatvė neturi šaligatvių ir apšvietimo. „O kaip pėstiesiems praeiti?“, – šeštadienį iš karto po gatvės atidarymo teiravosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo? 8 nuotr.

Šalia Žemaičių gatvės gyvenanti skaitytoja nurodė, kad pėstieji, norintys praeiti šia gatve, turi išeiti į važiuojamąją kelio dalį, nes vieta, kurioje turėtų būti įrengtas šaligatvis, primena apkasus.

Skaitytoja nuogąstauja, kad vaikščioti neapšviesta ir šaligatvių neturinčia gatve yra ne tik nepatogu, bet ir labai pavojinga. „Ar lauksim kol nelaimė atsitiks?“, – retoriškai klausė sunerimusi kaunietė, kurios vaikai šia gatve eina į mokyklą.

„Valio, kauniečiai, pėstieji, Žemaičių g. atidaryta be šaligatvio ir apšvietimo. Laukiam vakaro ir įvykių?“, – suremontuotos gatvės būklę komentavo kaunietė.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistui sekmadienį apsilankius minėtoje vietoje, pasitvirtino į redakciją parašiusios kaunietės nuogastavimai: nors gatvėje nepažymėta, kad pėsčiųjų eismas čia draudžiamas, šaligatvių vietoje žiojėja atviros duobės, kai kuriomis atkarpomis sunku praeiti, todėl pėstieji priversti žengti į važiuojamąją dalį ir taip apeiti kliūtis. Gatvėje kol kas dar neįrengtas apšvietimas, tad tamsiu paros metu pėstieji turėtų būti itin atsargūs, kad neįvyktų skaudi nelaimė.

Tiesa, apatinėje gatvės dalyje šaligatvių klojimo darbai jau vyksta, tačiau ar miestas ir darbus vykdantys rangovai neturėtų siekti, kad atidarius remontuojamą gatvę, ja galėtų saugiai naudotis ne tik automobilius vairuojantys kauniečiai, bet ir pėstieji, neįgalieji, ar mamos su vaikų vežimėliais?

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.