Sekmadienį Kauno senamiestyje bus ribojamas eismas – Kas vyksta Kaune

Sekmadienį Kauno senamiestyje bus ribojamas eismas

Spalio 6 dieną Kaune šeštą kartą vyks rožinio kaspino paramos bėgimas „Pink Run su BENU“. Renginio dalyviai kviečiami aukoti su krūties vėžiu kovojančių moterų reabilitacijai. Tuo metu vairuotojai sekmadienį turės susitaikyti su šiokiais tokiais nepatogumais.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, bėgimo metu eismas bus ribojamas šiose Senamiesčio gatvėse: Rotušės a., Muitinės g., Kurpių g., L. Zamenhofo g., Palangos g., Vilniaus g., M. Daukšos g., Šv. Gertrūdos g. (pėsčiųjų takas), Kumelių g., Raguvos g., M. Valančiaus g., A. Jakšto g., Pilies .g, Papilio g., Prieplaukos krantinė, Muziejaus g., Santakos g., T. Daugirdo g.

Gyventojų įvažiavimą / išvažiavimą į kiemus kontroliuos apsaugos tarnybos darbuotojai bei savanoriai. Spalio 6 d. suplanavusiems keliones senojoje miesto dalyje rekomenduojame įvertinti, kad nuo 11 iki 14 val. patekimas ar išvažiavimas į minėtų gatvių kiemus gali trukti ilgiau nei įprasta dėl čia bėgančių renginio dalyvių.

Eismo ribojimų schema / „Pink Run“ nuotr.

„Tikimės gyventojų supratingumo ir tolerancijos renginio dalyviams bei aptarnaujančiam personalui. Jei dar nesuplanavote, ką veiksite sekmadienį, kviečiame į renginio centrą Kauno Rotušės aikštėje“, – nurodo renginio organizatoriai.

11 val. – eismo ribojimų pradžia
11.30 val. – 400 m vaikų bėgimas Rotušės aikštėje
12 val. – 5 km startas (įvažiuoti / išvažiuoti iš kiemų bus galima tik prabėgus didžiajai masei dalyvių)
13 val. – 10 km startas (įvažiuoti / išvažiuoti iš kiemų bus galima tik prabėgus didžiajai masei dalyvių)
14.30 val. – eismo ribojimų pabaiga

Pranešime priduriama, kad už surinktas lėšas moterims, kurios ką tik išgyveno skausmingas gydymo procedūras, yra dovanojama reabilitacijos sanatorijoje programa. Renginio idėja – pakviesti visas moteris ir merginas atkreipti dėmesį į krūties vėžį ir nepamiršti reguliariai tikrintis. Skaičiuojama, kad pasveiksta per 90 proc. moterų, kurioms buvo diagnozuotas ankstyvosios stadijos krūties vėžys.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA