Kaunietė pakraupusi: šuns šeimininkas egzekuciją stebėjo šaltu veidu

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė skaitytoja, kuri pasakojo kaip šeimininkas leido savo agresyniam šuniui sudraskyti laukinę katę.

„Esu sukrėsta įvykio, kurio liudininke šiandien buvau. Noriu perspėti netoli Naujakurių g. gyvenančius žmones ir jų vaikus saugotis ir saugoti savo augintinius“, – įspėjo skaitytoja.

„Rugsėjo 19-ą dieną (ketvirtadienį) apie 7 val. 50 min. minėtoje gatvėje prie parduotuvės „Norfa“ automobilių stovėjimo aikštelėje vyras vedžiojo margą, didelį šunį, kuris buvo vienos iš tų, visiems žinomų agresyvių šunų veislių.

Truputį toliau nuo jų ant žemės gulėjo katė. Šuns šeimininkas priėjo arčiau ir šaltu veidu atleido besidraskančio gyvūno pavadėlį ir tiesiogine to žodžio prasme leido jam pulti ir kankinti katę“, – matytus vaizdus nupasakojo moteris.

Skaitytoja sakėsi pasibaisėjusi tokiu vyro žiaurumu: „Žiauriausia tai, kad vyras visą tai stebėjo net nekrustelėdamas, o sudrausmintas kito žmogaus rėkimo, nieko neketino daryti. Vėliau nusivedė savo šunį, kuris dar tempėsi katę.“

„Labai gaila vargšės katės, kuri papuolė šuniui, tačiau baisiausia šeimininko (apie 50 m. vyras) reakcija ir veiksmai. Bijau net pagalvoti, ar jis norėtų ir ar jau galėtų kažką padaryti, jei šuo pasigautų vaiką (tokių šunų žandikaulis „susirakina“, o gyvūnas buvo be antsnukio)“, – vyro elgiasiu stebėjosi skaitytoja.

Moteris tokių žmonių patarė tik saugotis: „Saugokitės ir neleiskite tokiems visuomenės nariams savo žiaurumo išlieti nei ant kačių, nei vėliau ant kitų žmonių!“

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

189 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pyktį ant Kaune gyvenančios moters išlieti norėjęs vyras griebėsi benzino ir degtukų

Padėtas galutinis taškas K. Pūko seksualinio priekabiavimo byloje

Kauno pareigūnai ieško pasilinksminti nutarusios porelės

Nustebino keistai sutvarkyta Kauno marių pakrantė: įtariamas vietinis „tarzanas“

„Sodros“ duomenys parodė: sparčiausiai augo mažiausiai uždirbančiųjų pajamos

Kauno rajone sulaikytas nuo teisėsaugos besislapstęs nuteistasis

Išnagrinėtas skundas dėl Nemuno krantinės Kaune rekonstravimo

Vilniaus knygų mugėje – visų kauniečių sukurta Kauno žvėries pasakų knyga

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras (papildyta)