Romainiuose įsikūrusi „Motus studija“ kviečia šokio ir judesio mylėtojus naujam sezonui

„Motus“ studijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Miestui nuolatos plečiantis ir vis daugiau gyventojų susigundant tokiais jo paribių privalumais kaip ramybė, grynesnis oras ar galimybė įsikurti moderniame būste taip pat daugėja ir iššūkių: valandos tirpstančios vežant vaikus į būrelius ar patiems keliaujant į sporto klubą tampa jau kone masine problema.

Šioje situacijoje gerąjį pavyzdį vėl rodo Romainiai, kur jau metus veikia šokio bei judesio studija „Motus“. Profesionalūs sportiniai šokiai, joga, pilatesas ar zumba – studijos treneriai žada daugybę būdų, kaip išjudinti Romainių gyventojus.

Idėja gimė gyenant Romainiuose

„Apsigyvenusi Romainiuose ir kasdien važinėdama į treniruotes kitame miesto gale bei atgal supratau, kad laikas praleistas kelyje atima laiką, kurį galėčiau atiduoti šokiui“, – pasakoja studijos „Motus“ įkūrėja, žinoma sportinių šokių trenerė Simona Aleksynienė.

„Mačiau, kad panašią problemą išgyvena ir daug kitų moterų, kurios dažnai atsisako svajonės kasdien sportuoti vien todėl, kad tiesiog nespėja. Pagalvojau: o kodėl mes negalime Romainiuose viso to pakeisti? Taip gimė idėja čia, arčiau visų namų, atidaryti studiją, kurioje vyktų pačios įvairiausios judesio bei profesionalios sportinių šokių treniruotės “, – pasakoja jauna moteris.

Įspūdingo dydžio salė

Galimybė susikurti tokią erdvę, apie kokią svajoji – tai dar vienas privalumas įrenginėjant patalpas ne miesto centre, kur dažniausiai tenka taikytis prie papildomų sąlygų, o naujesniame, erdvesniame rajone. Visą gyvenime profesionaliame sporte besisukanti S. Aleksynienė naujajai studijai kėlė ypač aukštus reikalavimus.

„Romainiuose galėjome išpildyti visų šokėjų troškimą: turėti labai erdvią salę su daugybe veidrodžių ir milžiniškais langais, pro kuriuos atsiveria panorama į apylinkes. Dabar kas kartą galime matyti, kaip gražiai virš Romainių leidžiasi saulė“, – pasakoja šokių trenerė aprodydama erdvaus dviejų aukštų pastato patalpas, šalia kurių – ir patogi parkavimo aikštelė.

„Tačiau daugelis mūsų svečių atvažiuoja tiesiog su dviračiais ar paspirtukais – tai ir yra vienas didžiausių studijos prie pat namų privalumų“, – šypsosi S. Aleksynienė.

Kol tevai treniruojasi, vaikai žaidžia

Studijoje „Motus“ vyksta profesionalios sportinių šokių treniruotės vaikams arba sportinių šokių, zumbos, pilateso ir jogos treniruotės suaugusiems. Nuo rudens sąrašas pasipildys ir gatvės šokiais.

Kiekvieną treniruotę veda vis kitos srities profesionalas: nuo jogos mėgėjų ypač pamiltos trenerės Giedrės Bernotaitės iki žinomo sportinių šokių veido S. Aleksynienės. „Šokis jau yra mano kraujyje, nes jo žingsnelių išmokė mano pačios mama, taip pat šokių trenerė. Taigi, atstovaujame jos įkurtą ir daug talentų išugdžiusį profesionalų šokių klubą „Mida“, – pasakoja 10-ties šokių jaunimo čempionė ir suaugusiųjų vicečempionė S. Aleksynienė ir papildo, kad sudaromos visos sąlygos treniruotėje pamiršti bet kokius rūpesčius. „Tame pačiame pastate įsikūrė ir vaikų žaidimų kambarys, kuriame vaikai gali linksmai praleisti laiką, kol tėvai mėgausis treniruote”.

Auga nauji sportinių šokių čempionai

Treniruotės subalansuotos skirtingiems šokėjų poreikiams: nuo norintiems tiesiog gero laiko ar puikios laikysenos iki svajojantiems tapti sportinių šokių profesionalais.

„Pastebime, kad vaikai atėję šokti savo malonumui, po truputį vis labiau įstraukia į šokius, noriai dalyvauja konkursuose, kuriuose palaikymo komanda tampa visa šeima: tėvai ar netgi seneliai.

Priklausome Lietuvos sportinių šokių federacijai, nuolat dalyvaujame varžybose, rengiame stovyklas ir tiesiog tuo gyvename. Tad tobulėti šokių bendruomenėje yra visos galimybės. Esu tikra, kad ir Romainiuose, kur gyvena daug jaunų šeimų, yra neatrastų šokių talentų!”, – šypsosi S. Aleksynienė ir kviečia užsukti į „Motus“ studiją.

Jau vyksta registracija į rudens grupes, vaikų nemokamos ir atviros gatvės šokių pamokos vyks: nuo 16 val. 00 min. rugsėjo 9 d., sportinių šokių – nuo 17 val. 00 min. rugsėjo 5 d.

Daugiau informacijos apie „Motus“ studiją rasite čia arba Facebook’e.

79 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ košmaras tęsiasi – pralaimėtas septintas Eurolygos susitikimas iš eilės

Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė, ką daryti su sutaupytu milijonu

Po „Achemos“ incidento aplinkosaugininkai skelbia pirmuosius tyrimų rezultatus

Valdantieji persigalvojo dėl taršių automobilių mokesčio įsigaliojimo

Kauniečiai kviečiami užsukti į kalėdiniu laikotarpiu įsikūrusį atrakcionų parką

Socialdarbiečiai išsirinko naują partijos simbolį

Didelė avarija greitkelyje: eismas sustojo (atnaujinta)

Įspėjimas vairuotojams: spūstis gali formuotis dar kelias valandas

Lietuvos geležinkeliams - malonė dėl traukinių pritaikymo neįgaliems

Už Vilniaus centrinį paštą pasiūlyta rekordinė suma, Kauno pašto pardavimas sustabdytas