Prie Vaišvydavos žiedo susidūrus automobiliams, iš „Opelio“ nieko neliko

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę smarki avarija įvyko vingiuotoje Raudonojo Kryžiaus gatvėje. Čia susidūrus dviem automobiliams, vienas buvo visiškai sumaitotas – jo vairuotojas išvežtas į ligoninę.

Kaip pasakojo nelaimės liudininkai, į avarijos vietą su švyturėliais ir garsiniais signalais skubėjo ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai. „Viena mašina uždengta. Vaizdas kraupus“, – teigė kauniečiai.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad apie avariją Raudonojo Kryžiaus gatvėje, tarp Vaišvydavos plento ir T. Masiulio gatvės, pranešta 11.51 val.

Čia susidūrė 1984 m. gimusio vyro vairuotas „Renault“ ir 1943 m. gimusio vyro vairuotas „Opel Meriva“. Anot liudininkų, „Renault“ posūkyje išslydo į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į „Opel“ – iš šio nieko neliko.

„Viskas prieš akis įvyko. Sukarpė „Opeliuką“ ir ištraukė žmogelį gyvą sveiką“, – sakė avariją matę vairuotojai, pridūrę, kad vyras atsipirko nubrozdinimais nuo stiklo šukių.

Kauno apskrities VPK patvirtino, kad dėl patirtų sužalojimų į gydymo įstaigą pristatytas „Opel“ automobilio vairuotojas. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs.

Įvykio vietoje dirba pareigūnai, tuo metu tarp Vaišvydavos plento žiedinės sankryžos ir T. Masiulio gatvės ribojamas eismas. Šioje kelio atkarpoje formuojasi spūstys, tad esant galimybei rekomenduojama pasirinkti kitą maršrutą.

Raudonojo Kryžiaus gatvė bus atidaryta nelaimės vietoje policijai pasiaiškinus visas reikalingas avarijos aplinkybes. Kauniečiai pastebėjo, kad šios gatvės vingiais palijus reikia važiuoti itin atsargiai, kadangi danga pasidaro labai slidi.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ išvykoje negailestingai sutriuškino šeimininkus

„X erdvės“ sezonas Kauno miesto muziejuje pradedamas su Junior A

Pasinaudoti kompensacija įsigyjant paspirtukus ar dviračius spėjo ne visi

Į Kauną atvykę ministrai deklaravo planus tiesti naują geležinkelį ir magistralę

Prognozuoja, kad Kaune šilumos kaina bus mažiausia

Po skaitytojų pranešimų pradėtas ardyti Kauno pilies tiltas

Gyvūnų gerovei užtikrinti siūlo privalomą ženklinimą įvesti jau nuo 2022-ųjų

Kauno mariose sulaikytas brakonierius, tinkle slėpęs nelegalų grobį

Vyriausybė nusprendė pirkti visas septynias kuriamas koronaviruso vakcinas - paaiškėjo galima kaina

Deficitinį „Žalgirio“ biudžetą pristatęs P. Motiejūnas: ruošiamės trims scenarijams