Šiurpioje avarijoje Panerių gatvėje žuvo motociklininkas, pagalbos prireikė ir medikams (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Šiurpioje avarijoje Panerių gatvėje žuvo motociklininkas, pagalbos prireikė ir medikams (papildyta)

R. Tenio nuotr.

Antradienio popietę avarijomis prapliupo Panerių gatvėje, važiuojant link Lapių. Čia susidūrus trims transporto priemonėms, motociklininkas neišgyveno. Į eismo įvykį papuolė ir nelaimės vieton skubėjusi medikų brigada.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) informavo, kad 14.20 val. Panerių gatvėje susidūrė trys transporto priemonės: moters (gim. 1981 m.) vairuojamas automobilis „Mercedes-Benz“, vyro (gim. 1951 m.) vairuojamas automobilis „Toyota“ ir motociklas „Honda“. Pastarojo vairuotojui (gim. 1982 m.) medikai konstatavo mirtį.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnysis gydytojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad greitoji buvo išsiųsta į eismo įvykį Panerių g. 205. Čia vyko viena medikų brigada iš Šilainių ir viena iš centrinės stoties Pramonės prospekte.

Tiesa, Šilainių ekipažas netoli nelaimės vietos pats pateko į avariją. Pirminiais duomenimis, jo nepraleido lengvasis automobilis „Volkswagen“, nukentėjo greitosios darbuotojai. Tuomet į tą vietą buvo aktyvuotos dar trys brigados.

Deja, motociklo vairuotojo, kuris nukentėjo pirmojoje avarijoje, sužeidimai buvo nesuderinami su gyvybe, pašnekovas nurodė, kad jam medikai padėti nebegalėjo. Greitosios žiniomis, buvo deformuota žmogaus galva, galūnės.

Pareigūnai dirba įvykio vietoje, aiškinasi eismo įvykio aplinkybes. Panerių gatvėje tuo metu formuojasi nemaža spūstis – važiuojant nuo Lapių, ji prasideda nuo „Maxima“ parduotuvės, judant kita kryptimi beveik siekia Kleboniškio tiltą.

Papildyta 16.30 val.

Kauno apskrities VPK patikslino, kad 14.36 val. gautas pranešimas apie netoli eismo įvykio vietos susidūrusius „Volkswagen“ ir greitosios medicinos pagalbos automobilius. Iš eismo įvykio vietos į gydymo įstaigą pristatytas 2002 m. gimęs „Volkswagen“ keleivis ir du greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.