Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų dėmesį atkreipė Baltų prospekto kiemuose besisukiojantys specialiųjų tarnybų ekipažai. Kaunietės teigimu, čia pirmyn atgal lakstė ir policija, ir gaisrinė su greitąja pagalba.

„Baltų prospekte viena po kitos su garsiniais signalais į kiemą važiuoja policijos, į kitą greitosios, gaisrinė irgi „mėtosi“ tarp kiemų. Per 10 min. matėme is viso aštuonis skubiosios pagalbos automobilius“, – neįprastą vaizdą apie 20.40 val. nupasakojo moteris.

Jos teigimu, atrodo, kad tarnybos nežino, kur važiuoti. „Nuvažiuoja į tą kiemą su signalais, tada išvažiuoja, tada vėl kiti atlekia – tai greitoji, tai policija. Dar kiti pro šoną į kitą kiemą pralekia. Taip ir sukiojasi. Gaisrinė irgi apsisuko, kiemais išvažiavo“, – dėstė skaitytoja.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis patvirtino, kad toje pačioje gatvėje per pastarąjį pusvalandį gauta bent pora iškvietimų, nors šyptelėjęs pridūrė, kad nieko labai neįprasto.

20.28 val. Baltų prospekte, panašiai kaip prieš gerą valandą „Hyper Maximoje“, pagalbos vėl prireikė medikams. Vienam vyriškiui čia sutrikusi psichika, dėl saugumo greitoji paprašė, kad dalyvautų ir policija. Neturima užtikrintų žinių, kad pilietis būtų ištrūkęs iš medikų globos ir keltų pavojų sau bei aplinkiniams.

Vos anksčiau, 20.25 val., pranešta apie namuose mirusį asmenį. Čia, pirminiais duomenimis, taip pat važiavo medikai, mirties faktą formino pareigūnai.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad iškvietimą į Baltų prospektą ne per seniausiai gavo ir ugniagesiai. Tiesa, pranešimas nepasiteisino, pagalbos neprireikė.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasivažinėjimas viešuoju transportu Kaune prieš 100 metų lengvai galėjo baigtis ir mirtimi

Iš Kauno pakeliui į Druskininkus siekiama atidaryti naują „McDonalds“ restoraną

Išrinkta Kauno konservatorių vadovė

Sankryžoje vis dar kabo lentelė su žalia rodykle, leidžiančia pasukti į dešinę – ką daryti?

„Amžiaus projektas“: automobilių statymo problemų prie Kauno klinikų neliks

Į Lietuvą sugrįžta nepaprastai šilti orai

„Mercedes-Benz“ savininkui Šilainiuose smarkiai nepasisekė

Socialinius tinklus tvindo pagalbos prašymas: už vertingą informaciją siūlo atlygį

Kauno konservatoriai ruošiasi žūtbūtinei kovai: ieško priešininko V. Matijošaičiui

Didelis gaisras Aleksote: liepsnos prarijo namą (papildyta)