Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų dėmesį atkreipė Baltų prospekto kiemuose besisukiojantys specialiųjų tarnybų ekipažai. Kaunietės teigimu, čia pirmyn atgal lakstė ir policija, ir gaisrinė su greitąja pagalba.

„Baltų prospekte viena po kitos su garsiniais signalais į kiemą važiuoja policijos, į kitą greitosios, gaisrinė irgi „mėtosi“ tarp kiemų. Per 10 min. matėme is viso aštuonis skubiosios pagalbos automobilius“, – neįprastą vaizdą apie 20.40 val. nupasakojo moteris.

Jos teigimu, atrodo, kad tarnybos nežino, kur važiuoti. „Nuvažiuoja į tą kiemą su signalais, tada išvažiuoja, tada vėl kiti atlekia – tai greitoji, tai policija. Dar kiti pro šoną į kitą kiemą pralekia. Taip ir sukiojasi. Gaisrinė irgi apsisuko, kiemais išvažiavo“, – dėstė skaitytoja.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis patvirtino, kad toje pačioje gatvėje per pastarąjį pusvalandį gauta bent pora iškvietimų, nors šyptelėjęs pridūrė, kad nieko labai neįprasto.

20.28 val. Baltų prospekte, panašiai kaip prieš gerą valandą „Hyper Maximoje“, pagalbos vėl prireikė medikams. Vienam vyriškiui čia sutrikusi psichika, dėl saugumo greitoji paprašė, kad dalyvautų ir policija. Neturima užtikrintų žinių, kad pilietis būtų ištrūkęs iš medikų globos ir keltų pavojų sau bei aplinkiniams.

Vos anksčiau, 20.25 val., pranešta apie namuose mirusį asmenį. Čia, pirminiais duomenimis, taip pat važiavo medikai, mirties faktą formino pareigūnai.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad iškvietimą į Baltų prospektą ne per seniausiai gavo ir ugniagesiai. Tiesa, pranešimas nepasiteisino, pagalbos neprireikė.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Norėdami apžiūrėti Karo techniką, eilėse laukia kelias valandas (foto)

Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojai nustatytas koronavirusas

Su gerais orais greitai teks atsisveikinti, artėja rudeniškos permainos

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų

Naujų židinių nenustatyta, tačiau koronaviruso atvejų augimas neramina

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino