Smalsių vaikų vasara: kviečia pažinti Kauną arba Edinburgą, mokytis programuoti ir lavinti lietuvių kalbą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kad atostogos būtų kupinos ne tik karštos saulės, gaivių maudynių, bet ir nepamirštamų įspūdžių bei nuotykių: Erudito licėjaus vasara startuoja su išskirtine ir naujų potyrių turtinga stovyklų programa. 6-16 metų vaikams parengtos net 6 stovyklos, kviečiančios pažinti Kauną arba Edinburgą, mokytis programuoti arba patirti lietuvių kultūrą, lavinti kūrybą ir net kurti utopinį miesto modelį.

Stovyklose išlaikoma skandinaviškoji integruoto ugdymo metodika, stovyklų mokytojai – profesionalai, o programos turinys paruoštas taip, kad visapusiškai ugdytų stovyklautojus, remiantis patyriminiu bei mąstymo ugdymu, komandiniais ir žaidybiniais mokymosi metodais.

Pasirinkus Lietuvių kultūros vasaros stovyklą Kaune, licėjaus komanda suteikia apgyvendinimo viešbutyje galimybę drauge su kitais stovyklautojais iš viso pasaulio ir pažada kasdien vis naujus potyrius bei atradimus: kelionę į Šiauliuose veikiantį šokolado fabriką, ekskursiją į Palangą, turą po Traukų pilį ir Lietuvos sostinę Vilnių.

Smalsuolius, kuriuos domina tarptautiniai nuotykiai užsienyje, licėjus kviečia skristi į Edinburgą ir susipažinti su magiškuoju Hario Poterio pasauliu.

Kaip visada kruopšti ir atidi licėjaus komanda stovyklų programas parengė taip, kad būtų ne tik linksma, bet ir naudinga: moksleiviai susiras draugų iš viso pasaulio, atskleis savo talentus ir ugdysis įgūdžius, reikalingus ne tik mokslui, bet ir gyvenimui. Kūrybinis mąstymas, laiko planavimas, darbas komandose, komunikaciniai gebėjimai, problemų sprendimas, anglų kalbos tobulinimas – tai tik dalis kompetencijų, kurias ugdysis vaikai, pasirinkę bet kurią iš programos siūlomų stovyklų.

Stovyklos

Birželio 17–30 d. | „Pažinimo dienos Erudito licėjuje“ – tai 2–jų savaičių stovykla vaikams, kurioje kartu žengsime į meno ir kultūros pasaulį, eksperimentuodami patirsime pažinimo džiaugsmą, ugdysime valią sporte, inscenizuosime ir kursime dramos studijoje. Ši stovykla skirta drąsinti pažinti pasaulį, išbandyti įvairias veiklas, lavinti kūrybinį mąstymą. Galima registruotis ir ateinančiai savaitei!

Birželio 25–28 d. | Nuo 2019 metų pavasario Erudito licėjus tapo sertifikuota „DIGITAL MEDIA ACADEMY“ mokykla. Vieną iš daugiau nei 100 programų siūlome išbandyti ir mažiesiems 7–9 metų vaikams – būsimiems programuotojams! „Junior Adventures in Game Coding“ – tai stovykla, skirta 7–9 metų vaikams. Šios intensyvios 4 dienų stovyklos metu vaikai mokysis programuoti, o pramokę, susikurs savo unikalų žaidimą.

Birželio 25–28 d. | Tarptautinė vasaros stovykla „Wonderpolis“ (9-13 metų vaikams) organizuojama anglų kalba. Vaikai ne tik aplankys daug garsių ir mažiau žinomų Kauno vietų, nagrinės ir gilins savo įgūdžius bei žinias, bet ir, naudodami įvairias technologijas, kurs Kauno miestą.

Liepos 22 – rugpjūčio 4 d. | Tarptautinė anglų kalbos stovykla „Kaunas Wonderpolis Junior“ (7-10 metų vaikams). Stovyklos „Kaunas Wonderpolis Junior“ metu tyrinėsime Kauną – miestą, kuriame slepiasi daugybė nuotykių ir įdomybių, o tuomet, pasitelkę kūrybiškumą, statysime utopinį Kauno modelį – „Wonderpolį”.

Liepos 22 – rugpjūčio 4 d. | Lietuvių kultūros vasaros stovykla (10–16 metų vaikams) orientuota į lietuvių kalbos lavinimą. Šios stovyklos metu bus organizuojamos lietuvių kalbos pamokos, kelionės į Lietuvos pajūrį, Trakus ir daug kitų komandinių veiklų.

Rugpjūčio 3–10 d. | Tarptautinė vasaros stovykla Edinburge (10–15 metų vaikams) kvies susipažinti su paslaptinguoju Edinburgu! Stovyklos metu aplankysime menų festivalį, susipažinsime su magiškuoju Hario Poterio pasauliu, tobulinsime anglų kalbos žinias ir kiekvieną dieną patirsime naujų nuotykių. Vaikai gyvens šeimose, kur galės betarpiškai pažinti ir patirti šalies kultūrą bei pasaulėjautą.

Daugiau informacijos ir registraciją rasite čia:

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ligoninėms pradėti skirstyti įspūdingi kiekiai „Intersurgical“ kaukių-filtrų

Vidurnaktį uždaromos Lietuvos sienos keleiviams iš Rusijos ir Baltarusijos

S. Skvernelis: nuo balandžio bus keliami medikų atlyginimai

Galimybė pamatyti „Kino pavasario“ festivalio uždarymo filmą iš namų – tik iki vidurnakčio

R. Požėla: nusikalstamumas sumažėjo 20 proc., artimoje aplinkoje – tiek pat padidėjo

Galimus pažeidimus šalies ligoninėse vertins ir profesinės sąjungos

Tiesioginė transliacija: policijos generalinis komisaras R. Požėla apie galimą naujų nusikaltimų protrūkį Lietuvoje

Naudojantis koronaviruso krize, kurstomas Vakarų skilimas

Koronavirusas Lietuvoje nusinešė devintą gyvybę (papildyta)

A. Veryga: dėl koronaviruso reanimacijoje šiuo metu yra 14 pacientų