Uždaryta viena pagrindinių Kauno gatvių – jaučiamas dujų kvapas (atnaujinta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie incidentą R. Kalantos gatvėje. Anot kauniečių, čia jaučiamas dujų kvapas, policija draudžia leistis į Petrašiūnus bei kilti link VI forto.

Apie eismo sutrikimus, kurie, įtariama, galėjo kilti dėl pažeisto dujotiekio ir likviduojamų avarijos pasekmių, skaitytojai informavo apie 9.50 val. Spūstis tęsiasi tiek K. Baršausko gatve nuo „Molo“, tiek R. Kalantos gatve link VI forto žiedinės sankryžos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoja „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad R. Kalantos gatvė uždaryta. Čia vykdant kasimo darbus buvo pažeistas dujotiekis, apie nelaimę pranešta 9.14 val.

R. Kalantos gatvėje remontuojamas pažeistas dujotiekis / DELFI, Justina B. Photography

Įvykio vietoje dirba tarnybos, kol padariniai nebus likviduoti, policijos pareigūnai riboja eismą, neleidžiama leistis į Petrašiūnus ir kilti R. Kalantos gatve aukštyn.

Po 10 val. Kauno apskrities VPK trumpąja žinute patikslino, kad ties R. Kalantos gatvės 2-u pastatu vykdant statybos darbus pažeistas po viaduku esantis dujotiekis. „Energijos skirstymo operatoriaus“ darbuotojai atlieka remonto darbus.

Eismas laikinai uždarytas nuo R. Kalantos ir Kombinato gatvių sankryžos iki K. Baršausko gatvės. Kauniečiai socialiniuose tinkluose praneša, kad vairuotojai čia priversti suktis atgal, į Petrašiūnus verčiau važiuoti pro Amalius.

Atnaujinta 11.16 val.

Kauno apskrities VPK 11.15 val. informavo, kad dujotiekio gedimas jau likviduotas, eismas R. Kalantos gatve atidarytas. VI forto prieigose susidariusios spūstys, „Google Maps“ duomenimis, pamažu sklaidosi.

40 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

D. Grybauskaitė Kaune oficialiai pradėjo devintąją „Knygų Kalėdų“ akciją

Londone gyvenantis virtuvės šefas kuria ypatingus desertus Kaune

V. Landsbergis kviečia partijas diskutuoti dėl pirmalaikių rinkimų skelbimo

Kauno klinikose pirmą kartą Lietuvoje atlikta operacija išgelbėjo penkiametės gyvybę

Kaune penktadienį sužibo dar viena eglutė

Savaitgalį orai nedžiugins: numatomi niūrūs ir su krituliais

Penktadienio vakarą Kaune rastas negyvo žmogaus kūnas

„Žalgirio“ trenerių proto išbandymas: pratęsimo prireikė ir čia (video)

Knygų išparduotuvės Kaune – puiki idėja dovanų paieškoms

Nepažįstamieji iš kauniečio nugvelbė tūkstantinę sumą