Masinė avarija magistralėje: buvo du, vėliau sulaukė „kompanijos“

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę didelė avarija įvyko greitkelyje Vilnius-Kaunas, ties pasukimu į Neveronis. Pro šalį važiuojantiems vairuotojams sunkiai sekėsi suskaičiuoti, kiek čia susidūrė automobilių, nors policijai pranešta tik apie dviejų automobilių avariją.

Socialiniuose tinkluose apie 16 val. kauniečiai pasidalijo visos eilės antroje juostoje stovinčių sudaužytų automobilių nuotraukomis. Vairuotojų teigimu, nelaimė įvyko A1 magistrale judant nuo Vilniaus link Kauno, prieš posūkį į Neveronis.

Liudininkų užfiksuotoje įvykio vietoje aiškiai matyti bent penki apgadinti automobiliai. Vidury magistralės sustojusios „Citroen“, „Mitsubishi“, „Peugeot“, „Seat“ transporto priemonės ir krovininis „Volkswagen“ mikroautobusas.

Tiesa, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad dar 15.49 val. šioje vietoje pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą.

Pareigūnų žiniomis, vairuotojai pildėsi eismo įvykio deklaracijas. Policija čia nevyko ir duomenų apie išaugusį incidento mastą budintys pareigūnai kol kas neturi.

Tuo metu pro šalį važiavę kauniečiai pasakojo, kad apie 16 val. čia tikrai stovėjo tik dvi transporto priemonės, o po 17 val. žmonės jau matė bent keturis nelaimėlius. „Buvo du, dabar kompanijos sulaukė“, – rašė komentatoriai.

Diskusijos dalyviai spėjo, kad vairuotojus neigiamai veikia karštis. „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, švieslentėje prieš eismo įvykio ruožą pranešama apie priešakyje įvykusią nelaimę. „Google Maps“ duomenimis, spūstis čia nesiformuoja, tačiau nurodytoje magistralės vietoje reikėtų važiuoti itin atsargiai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, kuriame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuva

Policija: iš naktinio klubo išėjo ne su savo daiktais (video)

Pareigūnai ieško įvykio liudininkų: perėjoje partrenktas pėsčiasis

Lietuvoje fiksuojama aukšta alergijos žiedadulkėms rizika

Sukurtas koronaviruso plitimą realiu laiku rodantis žemėlapis

Su alytiškiais jėgas suvieniję Kauno pareigūnai pričiupo korumpuotus kolegas

Svarbus žingsnis: neįgaliesiems viešosiose įstaigose ateina geresni laikai

Darbostogos Nidoje: ar įmanoma apie Kauną informuoti per atstumą?

Iš arti parodė, kas vyksta likus parai iki „Žalgirio“ rungtynių (video)

Imasi aplinkos apsaugos klausimo: sustiprinta taršos kontrolė