Rastas Lampėdyje nuskendęs vaikas – paieška buvo sudėtinga

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lampėdžio ežere įvykusi tragedija ketvirtadienio pavakarę pasiekė atomazgą – daugiau nei dvi valandas vykdyta paieška baigta. Iš vandens ištrauktas vaiko kūnas, policija vykdo tyrimą nelaimės priežasčiai nustatyti.

Trukdė ant dugno gulinčios nuolaužos

Apie 18 val. Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad iš vandens ištrauktas 2004 m. gimusio paauglio kūnas.

Skenduolis rastas maždaug 30 m nuo ežero kranto. Paieška buvo sudėtinga – anot pašnekovo, naras sakė, kad vandens telkinio dugnas nusėtas statybinėmis šiukšlėmis, armatūromis. Dėl to gelbėtojas žvalgėsi labai atsargiai, kad neužsikabintų, nesusižeistų. Galiausiai, vaikas rastas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams tikslino, kad apie aptiktus paauglio palaikus pranešimas gautas 17.30 val. Mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas, įvykio vietoje dirba policijos tyrėjai.

Ieškojo ugniagesiai ir paplūdimio gelbėtojas

Tuo metu su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi kaunietė, stebėjusi gelbėjimo operaciją, papasakojo kiek daugiau detalių apie nelaimę. Ji, visų pirma, tikino, kad ežere dirbo vienas ugniagesių naras ir vienas paplūdimio gelbėtojas.

Skaitytoja dėstė ugniagesių automobilius atvažiavus du, su valtimi. Iš jų išlipo vienas naras su balionu, kuris labai ilgai nardė, ieškojo vaiko, o kitas žmogus nardė iš gelbėjimo bokštelio. Daugiau vandenyje esą nebuvo jokių žmonių, visi stovėjo ant kranto.

„Viskas man vyko prieš akis, mačiau, kaip tą žmogų ištraukė iš vandens. Buvome į barą nuėję – barmenė sakė, kad jis pirko šaltą arbatą“, – girtumo galimybę savarankiškais dedukciniais metodais atmetė moteris, stebėjusi ir dramatišką gedulo sceną atvykus tėvui.

Palaikus, liudininkės teigimu, iš pliažo išvežė šiek tiek prieš 18 val., dar vyko ir policijos ekspertizė, pareigūnai atitraukinėjo visus žmones.

Ant batutų nepramogavo

Kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pasirodžius versijoms, kad vaikas galėjo nesėkmingai nukristi į ežerą nuo vandens batutų, „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su batutus šiame Lampėdžio krante turinčio „Wake Up“ vandenlenčių parko vadovu Viktoru Kibu.

Šis kategoriškai paneigė, kad paauglys pramogavo ant vandens batutų. „Pas mus visi lankytojai registruoti, su liemenėmis. Žmogus nuskendo, turbūt, kažkur 100 metrų nuo batutų, Lampėdyje, jo mūsų sąrašuose nėra“, – kalbėjo V. Kibas.

Anot jo, asmuo, skambinęs pagalbos į specialiąsias tarnybas, tiesiog nurodė batutų parką kaip orientyrą, o tai pakurstė iškreiptas istorijas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad policija apie Lampėdžio ežere skęstantį žmogų pranešimą gavo 14.56 val. Iš pradžių vaiko ieškoti šoko paplūdimyje laiką leidę jaunuoliai, greitai čia suvažiavo ir specialiosios tarnybos, tačiau po vandeniu panirusio žmogaus paieškos buvo nevaisingos.

92 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sinoptikai: bus šilta, bet šlapia

Paaiškėjo, kuriame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuva

Policija: iš naktinio klubo išėjo ne su savo daiktais (video)

Pareigūnai ieško įvykio liudininkų: perėjoje partrenktas pėsčiasis

Lietuvoje fiksuojama aukšta alergijos žiedadulkėms rizika

Sukurtas koronaviruso plitimą realiu laiku rodantis žemėlapis

Su alytiškiais jėgas suvieniję Kauno pareigūnai pričiupo korumpuotus kolegas

Svarbus žingsnis: neįgaliesiems viešosiose įstaigose ateina geresni laikai

Darbostogos Nidoje: ar įmanoma apie Kauną informuoti per atstumą?

Iš arti parodė, kas vyksta likus parai iki „Žalgirio“ rungtynių (video)