Smogus karščio bangai, kauniečiai nugulė paplūdimius

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį termometro stulpeliams užkopus į šiemet dar neregėtas aukštumas, atitinkamai reagavo ir kauniečiai. Sukaitę gyventojai ieškojo atgaivos prie vandens telkinių, populiarūs pliažai prisipildė šiluma bei vasaros pramogomis besimėgaujančių žmonių.

„Kas vyksta Kaune“ fotografui šiandien užsukus į Lampėdžio ežero ir Kauno marių paplūdimius, žmonių čia tikrai netrūko. Pirmąją tikrai karštą vasaros dieną būriai kauniečių suskubo atidaryti maudynių sezoną.

Daugelis kaitinosi tingiai išsitiesę ant smėlio, o kai kurie įdegį „gaudė“ mintimis panirę knygos puslapiuose. Ne vienas išdrįso mušti karštį ir nėręs į vandenį, nors jis dar nėra labai šiltas. Naujausią informaciją apie Kauno ir kitų populiarių vandens telkinių bei upių temperatūrą, beje, rasite čia.

Tuo metu „Kas vyksta Kaune“ primena, kad išsidrėbti paplūdimyje ir pasiturkšti vandenyje progų šią savaitę dar bus. Kaip jau skelbta, antradienį oras kaito iki 27 laipsnių šilumos ir net daugiau, karščio negailės ir ateinančios dienos.

Trečiadienio naktį bus galimybė mėgautis žvaigždėmis: danguje – nei vieno debesėlio. Atvės vos iki 17-19 laipsnių šilumos, pūs 6 m/s vėjas. Dieną saulę retsykiais uždengs vienas kitas debesis, įšils iki 29 laipsnių aukščiau nulio.

Ketvirtadienio naktis numatoma dar šiltesnė – 19-20 laipsnių. Dieną, nors ir bus giedra, ims kilti vėjas, 29 laipsnių kaitrą kiek apmalšins 13 m/s vėjas. Vakare atvės iki 25 laipsnių, debesis ims raižyti žaibai, o žemę sudrėkins lietus.

Panašus oras, kaip ketvirtadienį vakare, bus ne tik penktadienį, bet ir visą savaitgalį. Nors dieną kaitins 27 laipsniai šilumos, numatomos liūtys su žaibais, pūs 9-11 m/s vėjas.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nustatytas minimalus stojamasis balas visoms šių metų studijoms

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras

„Raketa“ paruošta pirmajam keleiviniam reisui į Nidą: vasara nusimato karšta

A. Veryga stebisi mažėjančiais medikų atlyginimais: įstaigoms skiriamos didesnės lėšos nei anksčiau

Atskleista daugiau detalių apie 71-ąją koronaviruso auką (papildyta)

Prokuratūra apie V. Sutkaus ir M. Zalatoriaus sulaikymą: galėjo nukentėti visi mokesčių mokėtojai

R. Požėla: peršauta pareigūnė pasiryžusi grįžti į tarnybą

V. Šapoka: matoma teigiamų ženklų darbo rinkoje