Smogus karščio bangai, kauniečiai nugulė paplūdimius

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį termometro stulpeliams užkopus į šiemet dar neregėtas aukštumas, atitinkamai reagavo ir kauniečiai. Sukaitę gyventojai ieškojo atgaivos prie vandens telkinių, populiarūs pliažai prisipildė šiluma bei vasaros pramogomis besimėgaujančių žmonių.

„Kas vyksta Kaune“ fotografui šiandien užsukus į Lampėdžio ežero ir Kauno marių paplūdimius, žmonių čia tikrai netrūko. Pirmąją tikrai karštą vasaros dieną būriai kauniečių suskubo atidaryti maudynių sezoną.

Daugelis kaitinosi tingiai išsitiesę ant smėlio, o kai kurie įdegį „gaudė“ mintimis panirę knygos puslapiuose. Ne vienas išdrįso mušti karštį ir nėręs į vandenį, nors jis dar nėra labai šiltas. Naujausią informaciją apie Kauno ir kitų populiarių vandens telkinių bei upių temperatūrą, beje, rasite čia.

Tuo metu „Kas vyksta Kaune“ primena, kad išsidrėbti paplūdimyje ir pasiturkšti vandenyje progų šią savaitę dar bus. Kaip jau skelbta, antradienį oras kaito iki 27 laipsnių šilumos ir net daugiau, karščio negailės ir ateinančios dienos.

Trečiadienio naktį bus galimybė mėgautis žvaigždėmis: danguje – nei vieno debesėlio. Atvės vos iki 17-19 laipsnių šilumos, pūs 6 m/s vėjas. Dieną saulę retsykiais uždengs vienas kitas debesis, įšils iki 29 laipsnių aukščiau nulio.

Ketvirtadienio naktis numatoma dar šiltesnė – 19-20 laipsnių. Dieną, nors ir bus giedra, ims kilti vėjas, 29 laipsnių kaitrą kiek apmalšins 13 m/s vėjas. Vakare atvės iki 25 laipsnių, debesis ims raižyti žaibai, o žemę sudrėkins lietus.

Panašus oras, kaip ketvirtadienį vakare, bus ne tik penktadienį, bet ir visą savaitgalį. Nors dieną kaitins 27 laipsniai šilumos, numatomos liūtys su žaibais, pūs 9-11 m/s vėjas.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

S. Skvernelis apie artėjančius pokyčius: ketinama nebeleisti rengti kai kurių masinių renginių

Koronavirusu Lietuvoje serga 61 mokinys

Buvusi V. Bacevičiaus mokykla turi neįprastą nuomininką

Daugėja įvežtinių koronaviruso atvejų: nauji židiniai užfiksuoti sporto klube, SPA centre

Lietuvoje – dar 70 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Kauno rajone į Nevėžį išsiliejo naftos produktai

A. Verygos žinutė po koronaviruso rekordų: galimos naujos rekomendacijos visoje šalyje

Kaune sulaikyti reketininkai: gauja reikalavo pinigų ir seno automobilio

Profesoriaus kritika Sveikatos apsaugos ministerijai: vasara buvo prasčiausias metas populiacijos tyrimui

Vasariški orai dar lepins: pokyčiai – nuo savaitės vidurio