Uždaromas geležinkelio tunelis Kaune: keleiviams – svarbi žinia – Kas vyksta Kaune

Uždaromas geležinkelio tunelis Kaune: keleiviams – svarbi žinia

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Įsibėgėjus „Rail Baltica“ rekonstrukcijai, dėl vykdomų darbų gegužės 23 dieną uždaromas geležinkelio tunelis – gyventojams teks laikinai pakeisti kelionės įpročius.

Gegužės 23 dieną traukinių eismas geležinkelio tuneliu bus uždarytas dėl europinės vėžės tiesimo ruože Palemono-Kauno geležinkelio stotis.

Tunelį vėl atidaryti planuojama šių metų rugsėjo 1 dieną.

Tunelio uždarymo laikotarpiu Vilnius-Kaunas-Vilnius maršruto traukiniai važiuos tik iki Palemono ir į sostinę pajudės iš šios stoties.

Tarp Kauno ir Palemono geležinkelio stočių vasarą kursuos 12 specialių autobusų reisų – autobusų tvarkaraščiai bus priderinti prie populiariausių traukinių Kaunas-Vilnius ir Vilnius-Kaunas reisų, o kai nekursuos specialūs autobusai, susisiekimą su miesto centru turėtų užtikrinti Kauno viešasis transportas.

Baigus įgyvendinti „Rail Baltica“ projektą, Kaunas taps svarbiu tarptautiniu logistikos centru, o kelionės tiek vidaus, tiek užsienio maršrutais gerokai paspartės: iš Panevėžio į Kauną kelionė truks 38 min., iš Vilniaus į Kauną – 36 min., Varšuvą pasieksime per nepilnas 5 val., Rygą – per 1,5 val., o Taliną – per 3,5 val.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA