Aleksoto apžvalgos aikštelė – kada ji bus atvira visiems kauniečiams?

Vaizdo įrašo stop kadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ buvo pasidalinta kauniečių mėgiamos vietos vaizdo įrašu – jame ne tik atskleidžiama, kuo po rekonstrukcijos patobulėjo Aleksoto apžvalgos aikštelė, bet ir kada ji bus prieinama visiems kauniečiams.

„Viena geriausių vietų įspūdingoms asmenukėms , romantiškiems pasimatymams ar tiesiog pasimėgavimui įspūdinga miesto panorama  – Aleksoto apžvalgos aikštelė jau greitu metu bus atvira visiems kauniečiams bei miesto svečiams“, – savo „Facebook“ paskyroje rašo Kauno miesto savivaldybė.

Įraše priduriama, kad svarbiausi darbai jau baigti: atnaujintos viršutinės ir žemutinės apžvalgos aikštelės, suremontuoti laiptai. Taip pat atsižvelgta ir į žmones su negalia – įrengtas specialiai jiems pritaikytas liftas.

Tiesa, siekiant išvengti galimo Gedimino kalno likimo, buvo skirtas nemenkas dėmesys šlaitui. 2017 metų rudenį, rengiant projektą apatinėje Aleksoto kalno dalyje buvo aptiktos nedidelės nuošliaužos. Jų priežastis išaiškėjo atlikus išsamius tyrimus – tai šaltinėliai. Dėl to buvo įrengta drenažo sistema, kuri surinks vandenį, kad šis neplautų šlaito. Stabilizavus šlaitą, padirbėta ir prie jo apšvietimo, tad tamsos nebeliks.

Kauno miesto savivaldybė pasilieka šiokią tokią paslaptį ir tikslios oficialaus apžvalgos aikštelės atidarymo datos neskelbia, tačiau žada, kad liko laukti vos kelios savaitės.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai (video)

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas

Antrajame prezidento rinkimų turo išankstiniame balsavime – didesnis aktyvumas

E. Kručinskienės išteisinimui nepritaria Kauno prokuratūra – skųs sprendimą

Oficialu: R. Meilutytė atsisveikina su profesionalios plaukikės karjera

Pradės nemokamai dalinti tūkstančius Šeimos kortelių: kas ir kada jas gaus?

Per Kauno miesto gimtadienio šventę - viešas neįgaliųjų pažeminimas?

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?