Miestas keičia taktiką: į akciją „Kaunas tvarkosi“ ir konkrečią datą nesusitelks

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prie šeštadienio rytą prasidėjusios kasmetinės pilietinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“ prisijungė ir kauniečiai. Tik čia veiksmas jau kelerius metus vadinasi kiek kitaip – „Kaunas tvarkosi“. Tvarkdariai aktyviai triūsė Petrašiūnų mikrorajone ir kitose miesto teritorijose. Tiesa, šiemet akcijos mastai mažesni nei anksčiau, mat, miestas ėmėsi kitokios aplinkos tvarkymo specifikos. 

Gyventojai, apsiginklavę reikiamomis švaros priemonėmis, nuo 10 val. plušo Liepų alėjoje, esančioje Vyčio Kryžiaus gatvėje, priklausančioje Aleksoto seniūnijai, taip pat Petrašiūnų mikrorajone, Namajūnų gatvėje, Neveronių gatvėje stūksančio 26 numeriu pažymėto statinio teritorijoje.

Kauniečiai masiškai kuopė ir Nemuno pakrantės šlaitus, už Žemųjų Šančių kapinių. Dėmesio sulaukė ir teritorija, esanti prie Eigulių kapinių, viršutinėje dalyje.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno miesto savivaldybės atstovai, diena, kai visoje šalyje vyksta „Darom“ akcija, Kaune ne itin reikšminga, nes aplinkos tvarkymasis mieste jau kurį laiką vyksta palaipsniui. Prieš porą savaičių esą bendruomenė tvarkėsi Panemunės šile, Šančiuose buvo sutvarkytas carinės Rusijos parako sandėlys ir t.t.

Nuo 2016 metų gajos akcijos „Kaunas tvarkosi“ atsisakome, planuojame aplinkos tvarkymo darbus atlikti reguliariau ir nuolat – nesusikoncentruodami į vieną konkrečią datą, pabrėžė Kauno savivaldybės atstovai.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šalies darželiuose - perpildytos grupės: Kaune tokių grupių daugiausiai

Pramonės prospekte vilkikas parbloškė moterį: skaitytoja atskleidė kraupias įvykio detales

Kauno gimdymo namuose pasaulį išvydo rekordinio svorio berniukas

Kauno rajone sustabdytas neadekvatus vairuotojas sužalojo pareigūnus

Kaune - tyčia padegtas balkonas: bute buvę vaikai apsinuodijo dūmais

Tęsia modernizavimą - remontui uždaromas dar vienas Kauno pašto skyrius

Pravieniškėse - neregėtas Kauno nusikalstamo pasaulio lyderių išpuolis

Birželio 23-iosios gatvėje - du eismo įvykiai: pėsčiųjų perėjoje partrenktas vaikas

Nuo pirmadienio Aleksoto tiltu atnaujinamas eismas: kokios naujovės lauks?

Eiguliuose laikinai stabdomas karšto vandens tiekimas