Miestas keičia taktiką: į akciją „Kaunas tvarkosi“ ir konkrečią datą nesusitelks – Kas vyksta Kaune

Miestas keičia taktiką: į akciją „Kaunas tvarkosi“ ir konkrečią datą nesusitelks

R. Tenio nuotr.

Prie šeštadienio rytą prasidėjusios kasmetinės pilietinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“ prisijungė ir kauniečiai. Tik čia veiksmas jau kelerius metus vadinasi kiek kitaip – „Kaunas tvarkosi“. Tvarkdariai aktyviai triūsė Petrašiūnų mikrorajone ir kitose miesto teritorijose. Tiesa, šiemet akcijos mastai mažesni nei anksčiau, mat, miestas ėmėsi kitokios aplinkos tvarkymo specifikos. 

Gyventojai, apsiginklavę reikiamomis švaros priemonėmis, nuo 10 val. plušo Liepų alėjoje, esančioje Vyčio Kryžiaus gatvėje, priklausančioje Aleksoto seniūnijai, taip pat Petrašiūnų mikrorajone, Namajūnų gatvėje, Neveronių gatvėje stūksančio 26 numeriu pažymėto statinio teritorijoje.

Kauniečiai masiškai kuopė ir Nemuno pakrantės šlaitus, už Žemųjų Šančių kapinių. Dėmesio sulaukė ir teritorija, esanti prie Eigulių kapinių, viršutinėje dalyje.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno miesto savivaldybės atstovai, diena, kai visoje šalyje vyksta „Darom“ akcija, Kaune ne itin reikšminga, nes aplinkos tvarkymasis mieste jau kurį laiką vyksta palaipsniui. Prieš porą savaičių esą bendruomenė tvarkėsi Panemunės šile, Šančiuose buvo sutvarkytas carinės Rusijos parako sandėlys ir t.t.

Nuo 2016 metų gajos akcijos „Kaunas tvarkosi“ atsisakome, planuojame aplinkos tvarkymo darbus atlikti reguliariau ir nuolat – nesusikoncentruodami į vieną konkrečią datą, pabrėžė Kauno savivaldybės atstovai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA