Kelyje „Kaunas-Prienai“ šiurpi avarija: ruože apribotas eismas

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio rytą kelyje Kaunas-Prienai susidūrė du automobiliai. Vieną iš vairuotojų vadavo ugniagesiai, jis išvežtas į ligoninę. Įvykio vietoje iš dalies apribotas eismas. Jį reguliuoja policija.

Įvykio liudininkų teigimu, avarijos metu lengvasis automobilis „Škoda Fabia“ susidūrė su krovinine transporto priemone „Mercedes Benz“. „Pavojingoje sankryžoje, ties nusukimu į Rokus, po smūgio iškrito „Škoda Fabia“ variklis“, – nelaimės detalėmis dalijasi pro šalį vykę vairuotojai.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, balandžio 15 d., apie 8:30 val. gautas pranešimas, kad Išlaužo seniūnijoje, Šaltupio kaimo ribose susidūrė du automobiliai: „Škoda Fabia“ ir „Mercedes Benz“.

„Škoda Fabia“ vairavo vyras, gimęs 1997 metais, o prie „Mercedes Benz“ vairo sėdėjo vyresnio amžiaus vairuotojas. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl to, kad „Škoda Fabia“ vairuotojas galimai išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir tuo metu susidūrė su sunkvežimiu.

Nukentėjo „Škoda Fabia“ vairuotojas. Tam, kad būtų išvaduotas iš sumaitoto automobilio, jam prireikė ugniagesių pagalbos. Jis perduotas medikams. Sunkvežimio vairuotojui pagalbos neprireikė.

Eismas nelaimės vietoje iš dalies apribotas ir šiuo metu yra reguliuojamas.

Kelio ruože Kaunas-Prienai avarijos – gana dažnas reiškinys, kelias nėra saugus, išvažiuoti iš šalutinių kelių pavojinga. Lietuvos automobilių kelių direkcija minėtame kelio ruože planuoja įrengti kelis vidutinio greičio matuoklius, tačiau kelio rekonstrukcija nenumatoma.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ką daryti norint priimti palikimą nepilnamečio vardu?

Po gaivesnio savaitgalio - dar viena karščio banga

Sveikatingumo diena Kaune: šūsnis pramogų ir gyvybiškai svarbios pamokos

Perkėloje pasikeitė tvarka: iš Kauno važiuojantiems autobusams - jokių išimčių

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą