Intensyvėja darbai Akademijoje – eismo ribojimų bus daugiau

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš mėnesį prasidėjusi Kauno Akademijos sankryžos rekonstrukcija nuo pirmadienio dar labiau suintensyvės – daugėja eismo apribojimų.

Balandžio 15 diena vairuotojams – dar didesnių permainų data. Nuo pirmadienio Akademijos rekonstrukcija suintensyvės, tad pranešama apie papildomus ribojimus.

„Rajoninio kelio Nr. 1903 Akademija–1-asis fortas ruože nuo 0,23 km iki 0,41 km per Noreikiškių viaduką eismas vyks viena kryptimi, nuo Akademijos universiteto miestelio link. Eismas priešinga kryptimi nuo universiteto miestelio Akademijos ir Ringaudų link draudžiamas ir kreipiamas apylankomis: Tiesiąja, Pilėnų bei Margirio gatvėmis arba siūloma sukti į magistralinį kelią A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai*, nusileisti iki Marvelės žiedo, apsisukti ir važiuoti į krašto kelią Nr. 140 Kaunas–Zapyškis–Šakiai“, – skelbia Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Eismo ribojimai Akademijoje / „Facebook“ nuotr.

Kiti dėl sankryžos rekonstravimo darbų esantys ribojimai (magistralinio kelio A5 Kaunas–Marijampolė–*Suvalkai ruože nuo 6,48 iki 6,67 km ir krašto kelio Nr. 140 Kaunas–Marijampolė–*Suvalkai ruože nuo 6,04 iki 6,37 km) išlieka nepakitę – darbų metu susiaurėjusi važiuojamoji kelio dalis ir ribojamas greitis.

Tiesa, Vakariniame aplinkkelyje tai ne vieninteliai kelio darbai, nuo balandžio 15 d. čia prasideda Islandijos plento rekonstrukcija ruože ties „Mega“, kuriai darbininkai ruošėsi iš anksčiau. Jau savaitgalį subraižytos naujos linijos, važiuojant nuo Vilniaus link Klaipėdos, už Kleboniškio tilto ir Megos viaduko atnešė chaosą kelyje, tad pirmadienį situacija gali būti nekokia.

Darbų vietoje formuosis transporto priemonių spūstys, todėl Lietuvos automobilių kelių direkcija vairuotojų prašo atsižvelgti į šias aplinkybes ir iš anksto planuoti ilgesnį kelionės laiką.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ padėka Estijos krepšinio gerbėjams – rungtynės Taline

Sausra „džiovina“ ir Kauno hidroelektrinės darbą

Daugiau nei ketvirtį amžiaus praleidę kartu - skiriasi Zuokai

Dėl miesto centre atsivėrusios duobės - kenčia kauniečių piniginės

Laisvės alėjoje - neįprastas reginys iš gyvūnijos pasaulio (foto)

Kauno žudynių byla – vėl pareigūnų akiratyje: prašo atsižvelgti į „naują informaciją“

„Akropolyje“ vagis susižavėjo svetima pinigų prikimšta pinigine

Iškilmingai prisiekė Kauno apskrities policijos pareigūnai (foto)

Paskelbtos politikų turto deklaracijos: kur rikuojasi Kauno meras?

Specialistai apie taršą Kauno mariose: gal jau praskiedė lietus