Dėl „Rail Baltica“ statybos tarp Palemono iki Kauno laikinai bus sustabdytas traukinių eismas – Kas vyksta Kaune

Dėl „Rail Baltica“ statybos tarp Palemono iki Kauno laikinai bus sustabdytas traukinių eismas

BNS 2019/04/03 12:47
asociatyvi / Įmonės nuotr.

Dėl europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ statybos darbų gegužę laikinai bus uždarytas traukinių eismas nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties, todėl šiuo maršrutu keleivius veš specialūs autobusai.

Šiuo metu Palemone įrengiama laikina stotis, tvarkoma infrastruktūra. Tarp Palemono ir Kauno kursuos 12 autobusų, o jų tvarkaraščiai priderinti prie traukinių, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“.

Kiek įmonei kainuos ši paslauga, bendrovė neatskleidžia.

„Dar nežinome, nes pirkimas dar nepradėtas, tai kai pasirašysime sutartį su tiekėju, tada ir bus aiški suma“, – BNS informavo „Lietuvos geležinkelių“ Komunikacijos departamento projektų vadovė Novilė Valančė.

Anot bendrovės, su Kauno savivaldybe derinami ir viešojo transporto tvarkaraščiai.

Vasarį Kaune jau pradėti parengiamieji darbai, o pagrindiniai darbai prasidės vasarą – apie 15 kilometrų geležinkelio už 54,762 mln. eurų iki 2021 metų pabaigos rekonstruos „Hidrostatybos“, „Autokaustos“ ir „Leonhard Weiss RTE“ konsorciumas.

Taip pat numatyta pastatyti du automobilių tunelius, viaduką, triukšmą slopinančias sienutes, tvoras, atlikti kitus darbus.

„Rail Baltica“ nuo 2026 metų turėtų sujungti Taliną, Pernu, Rygą, Panevėžį, Kauną, Vilnių ir Varšuvą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA