„Kino pavasaris“ tęsiasi: žiūrovų pripažinimo sulaukę filmai dar pasirodys Kaune – Kas vyksta Kaune

„Kino pavasaris“ tęsiasi: žiūrovų pripažinimo sulaukę filmai dar pasirodys Kaune

Organizatorių nuotr.

„Kino pavasaris“ tęsiasi su populiariausiais filmais – nespėjusiems, netilpusiems į sales ir norintiems pakartoti. 24-ojo festivalio „Kino pavasaris“ apdovanojimų ceremonija vyks balandžio 5-ąją, tačiau ja festivalis nesibaigs, nes populiariausi filmai toliau suksis kino salėse.

Pranešime spaudai nurodoma, kad Kaune norimų filmų nespėję pamatyti žiūrovai laukiami „Romuvoje“ ir „Forum Cinemas“.

Per festivalio pratęsimą organizatoriai Kaunui pasiūlys lankomiausių ir įvairias diskusijas provokavusių filmų rinkinį. Tai ir „Kino pavasario“ žiūrovų itin šiltai sutikta Hirokazu Kore-edos jaudinanti drama apie neįprastą šeimą „Vagiliautojai“, kurią Kauno „Forum Cinemas“ salėje galėsite pamatyti balandžio 11 dieną. Ši drama yra laimėjusi Kanų „Auksinę palmės šakelę“.

Emocijų audrą sukėlęs Nadine Labaki filmas „Kafarnaumas“, įvertintas Kanų didžiuoju žiuri prizu, Kauno „Forum Cinemas“ salėje pasirodys balandžio 11-tosios vakarą. O šmaikšti romantinė komedija iš Argentinos „Netikėta meilė“ (rež. Juan Vera) į Kauno kino salę sugrįš balandžio 7 dieną.

Kauną į 1990-uosius roko ritmais nuneš festivalį atidaręs Kirilo Serebrenikovo maištingos laisvės hitas „Vasara“ apie grupę „Kino“, kurį baandžio 10 dieną galėsite pamatyti „Forum Cinemas“ salėje. Muzika svarbią vietą užima ir stilingoje Romaino Gavraso gangsterinėje komedijoje „Pasaulis priklauso tau“, kurioje vaidina Prancūzijos kino žvaigždės Vincentas Casselis ir Isabelle Adjani.

Žiūrovus juokins ir populiari lenkiška komedija „Panikos ataka“ (rež. Paweł Maślona), kurią Kaune pamatyti galėsite balandžio 6 dieną „Forum Cinemas“ kino salėje. O savo energija užkrėsiantis žavingosios populiariosios muzikos dainininkės M.I.A portretas filme „Matangi / Maya / M.I.A“ (rež. Steve Loveridge) leis artimiau pažinti ne tik milijonus pavergusią jos muziką, bet ir įvairialypę, įkvepiančią atlikėjos asmenybę. Pamatyti „Matangi“ kauniečiai turės progą balandžio 10-tosios vakarą, „Romuvoje“.

„Kino pavasaris“ toliau rodys Sandanso žiūrovų simpatijų prizu apdovanotą danų režisierės May el- Toukhy psichologinę dramą „Širdžių dama“, kurią išvysti galėsite balandžio 6-tą, „Forum Cinemas“ kino salėje. Ši drama įtraukia įtemptu siužetu, įtaigia vaidyba ir kontroversiška tema.

Didžiuosiuose kino ekranuose liks ir Felixo van Groeningeno jautri pagal tėvo ir sūnaus memuarus sukurta drama „Gražus sūnus“, kurią Kauno žiūrovai galės pamatyti sekmadienį, „Forum Cinemas“ kino salėje, su nuostabiu aktorių duetu Steve’u Carellu ir Timothée Chalamet bei italų meistro Paolo Virzi odė klasikiniam Italijos kinui „Magiškos naktys“.

Kauno „Romuvos“ kino salėje pirmąjį balandžio savaitgalį šypsosis charizmatiškoji Juliette Binoche romantiškoje Oliviero Assayaso juostoje „Dvilypiai gyvenimai“, o Pedro ir Agustino Almodovarų prodiusuotame filme „Angelas“ (rež. Luis Ortega) 45 metus kalinčio nusikaltėlio istoriją įtaigiai perteiks jaunasis merginų dievaitis Lorenzo Ferro.

Apie meilės, savasties ir pagijimo paieškas kalbės į gaivališką Indiją nukeliantis Mios Hansen Love filmas „Maja“, o į Lotynų Amerikos gangsterių kovas įvels talentingų režisierių Ciro Guerros ir Cristinos Gallego naujas darbas „Vasaros paukščiai“. Turkų meistro Nuri Bilge Ceylano egzistencinė drama „Laukinė kriaušė“, kurios centre ⎯ jaunas rašytojas, taip pat lauks nespėjusių, į salę netilpusių ar patirtį pakartoti norinčių žiūrovų.

Visą repertuarą galite rasti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA