Gimtadienio proga „Samsung“ parduotuvė pirkėjams dovanoja nuolaidas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš dvejus metus Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrusi specializuota Samsung parduotuvė šį savaitgalį švenčia gimtadienį ir ta proga visiems dovanoja galimybę geidžiamą išmanųjį prietaisą įsigyti pigiau – daugeliui prekių kovo 29-31 dienomis taikoma 20 procentų nuolaida. Nuolaidos nebus taikomos tik 2019 m. Galaxy naujienoms.

Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi „Samsung“ parduotuvė yra puiki vieta įsigyti originalius ir kokybiškus Samsung išmaniuosius telefonus, laikrodžius, jų priedus ir aksesuarus, taip pat televizorius.

Parduotuvės darbuotojai visada pasirengę suteikti išsamią konsultaciją, padėti išsirinkti pirkėjo poreikius atitinkantį prietaisą, be to, išmoko juo naudotis – naujieji „Samsung“ išmanieji prietaisai turi tiek visokių funkcijų ir programų, kad joms perprasti neretam gali būti reikalinga pagalba. Jei jums norisi įgyti dar daugiau žinių apie „Samsung“ išmaniuosius prietaisus, esate laukiami kiekvieną ketvirtadienį 18:30 val. „Samsung“ Akademijoje, kur valandos trukmės pamokoje ne tik išgirsite, bet ir patys išbandysite Samsung išmaniųjų prietaisų galimybes.

Beje, „Samsung“ parduotuvė turi puikų pasiūlymą tiems, kurie svajoja apie naują telefoną, kad ir neseniai pasirodžiusį naująjį Galaxy S10. Senąjį telefoną galite atnešti į „Samsung“ parduotuvę, atgauti savo senojo įrenginio vertę atitinkančią sumą ir dar papildomai gauti nuolaidą naujam Galaxy S10 įsigyti (akcija galioja iki gegužės 3 d.).

Kaip matote, priežasčių užsukti į „Samsung“ parduotuvę yra tikrai daug. Parduotuvė ir joje dirbantys profesionalai laukia Jūsų kasdien nuo 10 iki 21 val.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso rizikos „Žalgirio“ rungtynes su Milano ekipa praleido trečdalis sirgalių

Aptuštėjusioje arenoje Milano „Olimpia“ priėmęs „Žalgiris“ po pratęsimo skynė pergalę

Nepaisant perspėjimų ir grąžinamų bilietų, į „Žalgirio“ areną plūsta krepšinio aistruoliai

Atvykusieji į „Žalgirio“ susitikimą su Italijos ekipa prie arenos tikrinami papildomai

Darbai baigti: buvusio „Combo“ vietoje pradeda veikti naujas verslo centras (foto)

Populiarios turizmo kompanijos atšaukia skrydžius į Italiją

Kauno miesto savivaldybė: „medikai yra kertinė grandis, kuria visiškai pasitikime“

Penktadienio rytą kauniečiai sėdo rašyti Nacionalinio diktanto

Savaitgalio renginių TOP 10: Kaunas palydės paskutinį žiemos mėnesį

Ieškoma kam prireikė pasisavinti ne savo piniginę