Gimtadienio proga „Samsung“ parduotuvė pirkėjams dovanoja nuolaidas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš dvejus metus Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrusi specializuota Samsung parduotuvė šį savaitgalį švenčia gimtadienį ir ta proga visiems dovanoja galimybę geidžiamą išmanųjį prietaisą įsigyti pigiau – daugeliui prekių kovo 29-31 dienomis taikoma 20 procentų nuolaida. Nuolaidos nebus taikomos tik 2019 m. Galaxy naujienoms.

Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi „Samsung“ parduotuvė yra puiki vieta įsigyti originalius ir kokybiškus Samsung išmaniuosius telefonus, laikrodžius, jų priedus ir aksesuarus, taip pat televizorius.

Parduotuvės darbuotojai visada pasirengę suteikti išsamią konsultaciją, padėti išsirinkti pirkėjo poreikius atitinkantį prietaisą, be to, išmoko juo naudotis – naujieji „Samsung“ išmanieji prietaisai turi tiek visokių funkcijų ir programų, kad joms perprasti neretam gali būti reikalinga pagalba. Jei jums norisi įgyti dar daugiau žinių apie „Samsung“ išmaniuosius prietaisus, esate laukiami kiekvieną ketvirtadienį 18:30 val. „Samsung“ Akademijoje, kur valandos trukmės pamokoje ne tik išgirsite, bet ir patys išbandysite Samsung išmaniųjų prietaisų galimybes.

Beje, „Samsung“ parduotuvė turi puikų pasiūlymą tiems, kurie svajoja apie naują telefoną, kad ir neseniai pasirodžiusį naująjį Galaxy S10. Senąjį telefoną galite atnešti į „Samsung“ parduotuvę, atgauti savo senojo įrenginio vertę atitinkančią sumą ir dar papildomai gauti nuolaidą naujam Galaxy S10 įsigyti (akcija galioja iki gegužės 3 d.).

Kaip matote, priežasčių užsukti į „Samsung“ parduotuvę yra tikrai daug. Parduotuvė ir joje dirbantys profesionalai laukia Jūsų kasdien nuo 10 iki 21 val.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos kariuomenėje – per 100 koronaviruso atvejų

19-toji „Sielų upė“ Kaune tekės neįprastai

Padėtis LSMU Kauno ligoninėje artėja prie kritinio taško: trūksta visai ne lovų

Nuo penktadienio – nauji renginių draudimai ir dalyvių ribojimai

Ligoninėse dėl COVID-19 gydomi 348 žmonės: infekcija ir toliau plinta Kauno sporto arenoje

Greta Kauno – pirmas STEAM metodiką diegiantis vaikų darželis Lietuvoje

Naujausi duomenys: Lietuvoje patvirtinti 776 nauji koronaviruso atvejai, infekcija pasiglemžė dar 3 gyvybes

Kaune duris atvers naujas 3,5 mln. eurų vertės KTU multifunkcinis centras

Keliaujantiems Kaune ir už jo ribų – atsinaujinusi programėlė ir nemokami 8 eurai pirmajam važiavimui

G. Nausėda iškėlė tikslus naujai valdžiai: privaloma turėti aiškų koronaviruso valdymo planą