Gimtadienio proga „Samsung“ parduotuvė pirkėjams dovanoja nuolaidas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš dvejus metus Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrusi specializuota Samsung parduotuvė šį savaitgalį švenčia gimtadienį ir ta proga visiems dovanoja galimybę geidžiamą išmanųjį prietaisą įsigyti pigiau – daugeliui prekių kovo 29-31 dienomis taikoma 20 procentų nuolaida. Nuolaidos nebus taikomos tik 2019 m. Galaxy naujienoms.

Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi „Samsung“ parduotuvė yra puiki vieta įsigyti originalius ir kokybiškus Samsung išmaniuosius telefonus, laikrodžius, jų priedus ir aksesuarus, taip pat televizorius.

Parduotuvės darbuotojai visada pasirengę suteikti išsamią konsultaciją, padėti išsirinkti pirkėjo poreikius atitinkantį prietaisą, be to, išmoko juo naudotis – naujieji „Samsung“ išmanieji prietaisai turi tiek visokių funkcijų ir programų, kad joms perprasti neretam gali būti reikalinga pagalba. Jei jums norisi įgyti dar daugiau žinių apie „Samsung“ išmaniuosius prietaisus, esate laukiami kiekvieną ketvirtadienį 18:30 val. „Samsung“ Akademijoje, kur valandos trukmės pamokoje ne tik išgirsite, bet ir patys išbandysite Samsung išmaniųjų prietaisų galimybes.

Beje, „Samsung“ parduotuvė turi puikų pasiūlymą tiems, kurie svajoja apie naują telefoną, kad ir neseniai pasirodžiusį naująjį Galaxy S10. Senąjį telefoną galite atnešti į „Samsung“ parduotuvę, atgauti savo senojo įrenginio vertę atitinkančią sumą ir dar papildomai gauti nuolaidą naujam Galaxy S10 įsigyti (akcija galioja iki gegužės 3 d.).

Kaip matote, priežasčių užsukti į „Samsung“ parduotuvę yra tikrai daug. Parduotuvė ir joje dirbantys profesionalai laukia Jūsų kasdien nuo 10 iki 21 val.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ar už visus sutuoktinio įsipareigojimus esate atsakingi?

Dėl Alytaus gaisro skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, skelbiama ekstremali padėtis

Naktį Laisvės alėją niokojęs jaunuolis sulaikytas greičiau nei per 10 minučių (video)

Trečiadienio vakarą Kauno rajone žuvo motociklininkas (video)

Kauniečiai mėgaujasi paskutinėmis šiltomis rudens dienomis (foto)

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Dėl į avariją patekusio „Bolt“ automobilio Tunelio gatvėje formuojasi spūstis

Tragiškai pasibaigusiame eismo įvykyje žuvo žinomas Kauno verslininkas

Gyventojai perspėja: milžiniškas dūmų debesis slenka link Kauno

Didės alkoholio, tabako ir degalų akcizai