Gimtadienio proga „Samsung“ parduotuvė pirkėjams dovanoja nuolaidas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš dvejus metus Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrusi specializuota Samsung parduotuvė šį savaitgalį švenčia gimtadienį ir ta proga visiems dovanoja galimybę geidžiamą išmanųjį prietaisą įsigyti pigiau – daugeliui prekių kovo 29-31 dienomis taikoma 20 procentų nuolaida. Nuolaidos nebus taikomos tik 2019 m. Galaxy naujienoms.

Kauno „Akropolyje“ įsikūrusi „Samsung“ parduotuvė yra puiki vieta įsigyti originalius ir kokybiškus Samsung išmaniuosius telefonus, laikrodžius, jų priedus ir aksesuarus, taip pat televizorius.

Parduotuvės darbuotojai visada pasirengę suteikti išsamią konsultaciją, padėti išsirinkti pirkėjo poreikius atitinkantį prietaisą, be to, išmoko juo naudotis – naujieji „Samsung“ išmanieji prietaisai turi tiek visokių funkcijų ir programų, kad joms perprasti neretam gali būti reikalinga pagalba. Jei jums norisi įgyti dar daugiau žinių apie „Samsung“ išmaniuosius prietaisus, esate laukiami kiekvieną ketvirtadienį 18:30 val. „Samsung“ Akademijoje, kur valandos trukmės pamokoje ne tik išgirsite, bet ir patys išbandysite Samsung išmaniųjų prietaisų galimybes.

Beje, „Samsung“ parduotuvė turi puikų pasiūlymą tiems, kurie svajoja apie naują telefoną, kad ir neseniai pasirodžiusį naująjį Galaxy S10. Senąjį telefoną galite atnešti į „Samsung“ parduotuvę, atgauti savo senojo įrenginio vertę atitinkančią sumą ir dar papildomai gauti nuolaidą naujam Galaxy S10 įsigyti (akcija galioja iki gegužės 3 d.).

Kaip matote, priežasčių užsukti į „Samsung“ parduotuvę yra tikrai daug. Parduotuvė ir joje dirbantys profesionalai laukia Jūsų kasdien nuo 10 iki 21 val.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Miesto centre įsibėgėjus gatvės rekonstrukcijai, pėsčiuosius paliko „ant ledo“ (foto)

Iš Kauno kilusi G. Martirosianaitė oficialiai pakeitė pavardę

R. Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi

Vyriausybė apsisprendė - nuo šiol tarą privalės priimti ir kaimo parduotuvėse

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje - „Volkswagen" ir „MAN" susidūrimas

Kauno rajono miesteliui suteiktas garbingas titulas

Užgrūstame Kauno centre planuojama keisti automobilių stovėjimo tvarką

Po padidinamuoju stiklu - Kauno ligoninės skyriaus vedėja

Gilėjant prarajai, V. Pranckietis su R. Karbauskiu ietis suremti gali Kauno rajone

Baltarusija: galimybių kelti Neries vandens lygį Lietuvoje nėra