Karmėlavą užkimšo vilkikai: tokio vaizdo gyventojai dar nematė – Kas vyksta Kaune

Karmėlavą užkimšo vilkikai: tokio vaizdo gyventojai dar nematė

Stopkadras

Kone visą dieną Karmėlavoje besirikiuojanti neįprastai ilga sunkvežimių eilė gyventojams užminė tikrą mįslę, o kai kuriuos privertė gerokai susierzinti. Anot kasdien čia važinėjančių vairuotojų, per porą metų tokios spūsties matyti dar neteko.

Kaip sekmadienio vakarą pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, pagrindinės miestelio Vilniaus gatvės pirma juosta nuo pat Karmėlavos ribų iki Kauno oro uosto užstatyta vilkikais.

Vairuotojų teigimu, daugiausia čia – Rusijoje ir Baltarusijoje registruotų krovininių transporto priemonių. Sunkvežimiai nė kiek nejudėjo, nusistebėję gyventojai, kasdien važinėjantys į Karmėlavą, per dvejus metus sakė tokios sangrūdos dar nematę.

Dalis piktinosi, kad pakelėje sustoję sunkvežimiai užtvėrę pasukimus į kiemus, privažiavimus prie paslaugų vietų. Skaitytojai pastebėjo, kad eilė vakarėjant ilgėjo, tuo metu socialiniame tinkle užsimezgusios diskusijos dalyviai spėliojo, kad kamštis gali būti susijęs su trikdžiais Kauno teritorinės muitinės Kauno oro uosto poste.

LR muitinės portale penktadienį išties skelbta, kad 2019 m. vasario 23 d. nuo 9 val. iki 20.30 val. dėl planinių techninės įrangos atnaujinimo darbų neveiks Muitinės deklaracijų apdorojimo sistema (MDAS), Nacionalinė tranzito kontrolės sistema (NTKS) bei Duomenų apie Lietuvos Respublikos prekybos srautus su Europos Sąjungos šalimis narėmis surinkimo ir apdorojimo sistema (IDAIS).

„Šiuo laikotarpiu, deklarantams pageidaujant, muitinės deklaracijų pateikimui bei įforminimui bus taikoma veiklos tęstinumo („popierinė“) procedūra ir su jos atlikimu susiję veiksmai“, – nurodoma pranešime.

Visgi Muitinės departamento Komunikacijos skyriaus patarėja Henrika Rukšėnienė „Kas vyksta Kaune“ pažymėjo, kad muitinės informacinės sistemos dirba kaip įprasta. Tiesa, sekmadieniais vyksta duomenų nukrovimas, tad procedūra gali užtrukti 20 min ilgiau, tačiau deklaracijos pateikiamos viena po kitos be jokių sutrikimų.

„Per 18 metų pirmą kartą girdžiu, kad Karmėlavoje dėl muitinės kiltų kokių nors problemų“, – kalbėjo H. Rukšėnienė, pridūrusi, jog Kauno teritorinės muitinės budėtoją žinia apie besirikiuojančius sunkvežimius taip pat gerokai nustebino.

Muitinės atstovai spėjo, kad spūstis galėjo susidaryti dėl eismo įvykio. Visgi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimų apie avarijas Karmėlavoje šį vakarą negauta, gyventojai pareigūnams nesiskundė ir dėl eismą trikdančios vilkikų eilės.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.