Geriausias „GymPlius“ sporto klubas duris atvers Kaune

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ypač greitai išpopuliarėjęs ir net 7 sporto klubus visoje Lietuvoje turintis tinklas „GymPlius“ vasario 18 d. atidaro dar vieną klubą Kaune, Pramonės pr 25 (vietoje buvusio Berry baldų salono).

„Neabejojame, kad tai pats bus įspūdingiausias „GymPlius“: pradedant išskirtiniu interjeru, baigiant pačiais moderniausiais Kaune treniruokliais“, – intriguoja „GymPlius“ komanda ir kviečia pasidairyti kaip atrodo jų naujausias klubas Panevėžyje.

Investicija į nepriekaištingą įrangą

Nors „GymPlius“ tinklas klientams siūlo ypač patrauklias abonementų kainas, tačiau, pasak klubo įkūrėjų, dėl to jokiu būdu negali nukentėti paslaugų kokybė. Nuo šiol visuose klubuose bus tik aukščiausios kokybės, naujausios serijos, italų gamintojo „Technogym“ įranga. Ši įranga bus ne tik naujame klube Pramonės prospekte, bet taip pat planuojama palaipsniui ją įdiegti ir visuose ankščiau įrengtuose GymPlius klubuose.

„Klausiantiems, kuo ši įranga ypatinga, pateikiame paprastą atsakymą, kurį jau žino viso pasaulio profesionalai: tai tartum vairuoti „BMW“, kai iki tol vairavai „Hyundai“.“

Merginoms – makiažų veidrodžiai

Svarbu ne tik kaip patogiai jautiesi treniruotėje, bet ir po jos. Naujajame „GymPlius“ – išskirtinis dėmesys merginų poreikiams.

„Tyrėme klientų įpročius, kalbėjomės su labai daug sportininkių ir pastebėjome vieną niuansą: dažniausiai merginoms, kurios po treniruotės dar nori grįžti į darbą, paskaitą ar susitikimą nėra patogu išsidžiovinti plaukus ar pasidažyti. Būtent todėl įrengėme joms specialius veidrodžius su apšvietimu, prie kurių galima ramiai prisėsti ir puoštis, kiek širdis geidžia“, – pasakoja „GymPlius“ vadovas ir idėjų autorius Airidas Kondratas.

Šviesos efektas patraukliai panaudojamas ne tik veidrodžių zonose, bet ir pačioje treniruoklių salėje: komplimentų čia sulaukia unikalus šviečiantis kubas, kurio techninį sprendimą klubas projektavo net pusantrų metų.

Įkvepianti sėkmės istorija

Dar viena „GymPlius“ vertybė – laisvė būti savimi. Šią laisvę kuria liberali aplinka: klubai veikia visą parą, kiekvienas turi savo spintelę, vyksta pilna savitarna, o atrenkant personalą ypač atsižvelgiama į jo žmogiškąsias savybes. „Prieš įkurdamas klubą buvau didelės korporacijos darbuotoju, todėl sportas man tapo užuovėja ir atgaiva po kasdienių iššūkių. Norėjau tą patį malonumą, tą pačią erdvę būti savimi suteikti ir mano klientams“, – pasakoja A. Kondratas.

Tiesa, kelias į tokias idėjas nebuvo lengvas. „Atidarant pirmąjį klubą, pasiskelbėme, kad veiksime kiaurą parą, tačiau nepavyko suderinti niuansų su apsauga. Labai nenorėjau nuvilti klientų, todėl pats dvi savaites nakvojau klube kad išpildyti duotą pažadą klientams“, – prisimena A. Kondratas.

Keičiasi požiūris į sportą

Pasak „GymPlius“ komandos, modernėja ne tik įranga, bet sportuojančių požiūris. „Pavyzdžiui, populiarėja grupinės treniruotės. Taip yra todėl, kad sportuojantys vis labiau trokšta tikslios, konkrečios informacijos, kurią gali suteikti tik treneris. Jie nori išmokti kažko naujo, derinti ir pritaikyti skirtingas žinias. Juk kai viską darai tiksliai ir užtikrintai, sutaupai brangiausio šiai dienai dalyko – laiko“, – pastebi A. Kondratas.

Naujajame „GymPlius“ Pramonės pr. 25 – pasitiks moderni aplinka, jauki atmosfera bei pamilti treneriai: Pasaulio ir Europos Muay Thai čempionas Deividas Danyla, visoje Lietuvoje pripažinta grupinių treniruočių instruktorė Agnė Girniūtė bei daugelis kitų. Klubo nariai taip pat galės naudotis didele funkcinių treniruoklių zona ir gaivintis nemokamu, filtruotu vandeniu. Išlieka ir soliariumo malonumai – klubo nariai turi galimybę naudotis soliariumu neribotai!

748 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paskelbtas verdiktas dėl tėvams užkliuvusių „Simpsonų“ transliacijų

S. Skvernelis parašų lenktynėse liko toli už nugaros: mato nešvarią konkurentų schemą

Tarp gražiausiai pavadintų įmonių - Kauno ir Kauno rajono bendrovės

Pašiurpino Laisvės alėją rekonstruojančių darbininkų elgesys: kirviu kapojo liepos šaknis

Vairuotojai įspėja: Savanorių prospektą sukaustė spūstis

Kauno senamiestyje atsirado vieta, kurioje pasijausite lyg ant vandenyno kranto

Korupcijos tyrime sulaikyti aštuoni teisėjai ir penki advokatai: įkliuvo ir kaunietis

Kandidatai į Kauno merus mieste žada kosminį viešąjį transportą

Blogiausias „Brexit“ scenarijus atrodo neišvengiamas: viskas, ką reikia žinoti

Kalniečiuose girtas vyras nepilnamečiams grasino ginklu