Kauniečių reakcija į rytinę nelaimę: bus daugiau avarijų nei anksčiau

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą trijų automobilių avarija, gerokai apsunkinusi eismą link Vilijampolės, fiksuota Nuokalnės gatvėje. Vairuotojai netruko pastebėti, kad susidūrimas įvyko ties neseniai šioje vietoje pastatytu greičio matuokliu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie eismo įvykį Nuokalnės gatvėje, kuriame dalyvavo trys transporto priemonės, gautas 8.49 val.

Leidžiantis nuo kalno Varnių tilto kryptimi, vienas į kitą rėžėsi „BMW“, „Mercedes-Benz“ ir „Audi“ automobiliai. Žmonės avarijos metu nenukentėjo. Policijos duomenimis, vairuotojai iš pradžių nesutarė dėl kaltės, tačiau atvykus pareigūnams jau pildė eismo įvykio deklaracijas.

Smūgis buvo ne iš švelniųjų / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Žinute apie šia nelaimę pasidalijus socialiniuose tinkluose, kauniečiai atkreipė dėmesį, kad avarija įvyko ties praėjusių metų pabaigoje Nuokalnės gatvėje sumontuotu ir neseniai pažeidimus fiksuoti pradėjusiu greičio matuokliu. Vairuotojų spėjimu, eismo įvykį sukėlė staigiai prieš įtaisą stabdęs vienas vairuotojų, ir tai ateityje tik kartosis.

Kaune sumontuoti nauji radarai: „šaudys“ ne visi 5 nuotr.

„Va tau ir fotikas“, – diskusijoje ironiškai šypsojosi Aurimas. „Dabar dėl to radaro bus daugiau avarijų nei buvo“, – pastebėjo Armintas. „Nebuvo fotiko – nebuvo bėdų. Taip ir tvarkomas eismas Kaune“, – lakoniškai reziumavo kiti.

Romualdo manymu, greičio fiksavimo prietaisas šioje vietoje reikalingas tik miesto biudžetui pildyti. „Nieks netiria eismo – pirma padaro, paskui galvoja“, – tvirtino vyras.

Išbandomi nauji radarai: atsiras aštuoniose miesto vietose 8 nuotr.

Lukas juokavo, kad avaringumo problemų išspręsti šioje atkarpoje niekaip nepavyks nesumažinus leistino greičio, o Tomas siūlė iš viso uždrausti automobilių eismą.

Visgi ne visi kauniečiai skubėjo kaltinti dėl incidento naują įrangą. Apdaužytas mašinas pamatęs Aurimas padarė kitokią išvadą. „Avarijas kelia neatidūs vairuotojai, „prilipę“ prie užpakalio. <…> Taip sunku palaikyt tuos 20 m iki prieky važiuojančios? Greičiau į darbą vis tiek nenuvažiuosi“, – aiškino vyras, „prilipėliams“ nepagailėjęs ir riebesnio žodelio.

136 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti

Naikinamos žalios rodyklės - ne vienintelė naujovė: sankryžose į dešinę suksime kitaip

URM vardu melagingai pranešta apie prašymą į Lietuvą perkelti branduolinius ginklus

Viešosios paslaugos peržengia savivaldybių ribas

Lietuva už kelis šimtus milijonų pirks naujus JAV sraigtasparnius

Žemaičių plente kelio nepasidalino mokomasis ir krovininis automobiliai