Kleboniškyje begėdiškai pasidarbavo Grinčas

Asmeninio archyvo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Orui vis labiau šąlant ir dideliais kąsniais iš dangaus kartas nuo karto iškrentant sniegui, atrodo, ne visi nusiteikę dalintis kalėdine šiluma su kitais. Kai kurie elgiasi tiesiog priešingai – Kleboniškio miško pašonėje esančioje gyvenvietėje prieš porą dienų pasigesta žaisliukais ir lempučių girlianda padabintos eglutės.

Kaip trečiadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gruodžio 10 d., apie 7 val., Kauno rajono Karmėlavos seniūnijoje pastebėta, jog iš kiemo dingo papuošta kalėdinė eglutė. Policijos duomenimis, žala siekia 500 eurų.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su nukentėjusiais Pakaunės gyventojais, paaiškėjo, kad nusikaltimas padarytas Kleboniškio miško parko šiaurrytinėje dalyje plytinčiame Naujasodyje – manoma, kad spygliuotį pjovė dviese.

Ilgapirščiai pirmadienio naktį, apie 3 val., nurėžė prie namo augusią žaliaskarę ir tiesiog nusinešė su visais papuošimais. Dailaus medelio beliko apatinė dalis su keliais baltais kalėdiniais žaisliukais.

Eglė išnešta su visais papuošimais ir prieš pat vagystę pakabinta šviečiančia girlianda / Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip portalui ironiškai pasakojo eglutės puošėjai, kadangi medis pasodintas už tvoros, grinčams pasirodė, kad ji šiaip sau ten auga ir ją galima nusipjauti, nors tai vis dar privati valda. Be to, kad atjungtų nusikaltimo išvakarėse ant eglės pakabintą lempučių girliandą, vagys turėjo lipti per tvorą ir ištraukti kištuką iš elektros lizdo.

Gyventojai spėlioja, kas galėjo šitaip begėdiškai pasielgti, kam prireikė iš pažiūros ne itin vertingos, bet didelę simbolinę vertę turinčios šventinės puošmenos. Naujasodiečiai deda visas pastangas, kad jų Kalėdas vogę žmonės būtų išaiškinti. Ką nors žinančius, eglutę mačiusius asmenis apie tai prašoma pranešti policijai bendruoju pagalbos numeriu 112.

331 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Baranausko gatvėje susidūrus dviems transporto priemonėms stoja eismas

VDU Bonatikos sode atogrąžų drugių paroda (foto)

Seimas nusprendė: biudžetinių įstaigų nekilnojamasis turtas apmokestinimas nebus

LKL smerkia incidento provokatorius ir skiria griežtus įspėjimus klubams

Policija prašo pagalbos: ieškoma, kas iš spintelės pavogė moters rankinę

Kauno centrinis paštas perkeliamas į Karaliaus Mindaugo prospektą

Po evakuacijos „Akropolyje“ nedirba kelios parduotuvės

Meno paroda netradicinėje vietoje žinomus žmones išprovokavo svajoti

V. Pranckietis išlaikė Seimo pirmininko postą

Aliarmas Kauno centre: buvo evakuojamas „Akropolis“ (papildyta)