Dėl avarijos rytinis pikas įkalino tūkstančius vairuotojų aplinkkelyje (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Dėl avarijos rytinis pikas įkalino tūkstančius vairuotojų aplinkkelyje (papildyta)

Skaitytojo nuotr.

Paskutinė darbo savaitės diena kauniečiams prasidėjo didžiulėse spūstyse. Dėl eismo įvykio automobilių eilė nutįso Vakariniame aplinkkelyje važiuojant link Vilniaus.

Vairuotojai socialiniuose tinkluose penktadienio rytą dalijasi stovinčių automobilių nuotraukomis. Abi juostas užtvėrusi avarija ant Kleboniškio (Alfonso Meškinio) tilto paralyžiavo eismą Vilniaus kryptimi.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie eismo įvykį nurodytoje vietoje gautas 7.15 val.

Čia susidūrė automobiliai „Ford“ ir „Volvo“ automobiliai. Policijos žiniomis, dvi moteris dėl nelaimės ištiko šokas. Budintis pareigūnas dar negalėjo nurodyti, ar nukentėjusiosios išvežtos į gydymo įstaigą. Apie vairuotojų blaivumą duomenų kol kas taip pat nepateikiama.

Sudaužyti automobiliai užblokavo abi magistralės juostas Vilniaus kryptimi – dėl to Vakariniame aplinkkelyje spūstis nusidriekė iki pat Akademijos, kauniečiai tvirtina, kad iki „Megos“ nuo Marvelės teko važiuoti apie valandą. Stabdyti priversti ir A1 magistrale nuo Klaipėdos važiuojantys vairuotojai – čia eilė tįsta praktiškai iki Sausinės.

Spūstis važiuojant nuo Klaipėdos / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

„Google Maps“ duomenimis, Vakariniame aplinkkelyje ties Šilainių plento tiltu užfiksuotas ir dar vienas techninis eismo įvykis. Link Vilniaus važiuojantiems vairuotojams verta rinktis kitą maršrutą.

Eismas paralyžiuotas Šilainiuose / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Ant Kleboniškio tilto įvykusi nelaimė gerokai apsunkino eismą ir aplinkinėse gatvėse, smarkiausiai – Šilainių mikrorajone, kadangi išsukti į Islandijos plentą tapo gerokai sunkiau. Neįprastai didelė spūstis nusidriekė leidžiantis nuo Šilainių kalno link Neries krantinės, vairuotojai stovi ir Užnemunės gatvėje.

Papildyta 09.19 val.

Kauno apskrities VPK patikslino, kad lapkričio 23 d., apie 7.15 val., Islandijos plente iš viso susidūrė trys transporto priemonės: vyro (gim. 1951 m.) vairuojamas automobilis „Volvo“, moters (gim. 1987 m.) vairuojamas automobilis „Ford“ ir vyro (gim. 1981 m.) vairuojamas automobilis „Opel“.

Pirminiais duomenimis, visi vairuotojai blaivūs. Į gydymo įstaigą apžiūrai pristatyti „Ford“ ir „Opel“ vairuotojai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.