„Molo“ lankytojams staigmena – po prekybos centrą šmirinėja pelė (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą kauniečiai, nuvažiavę apsipirkti į prekybos centrą „Molas“, išvydo ne visai tai, ko tikėjosi – šmirinėjančią pelę.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi situacija pasibaisėjęs skaitytojas. Jis užfiksavo, kaip lapkričio 08 d. 20:20 val.„Molo“ koridoriuje tipena daugumos nemėgstamas ir ligas platinantis gyvūnas.

Video įraše matyti, kad ji pasirinko netoli „H&M“ parduotuvės esančią vietą. „Pelė atrodo ligota – susišiaušusi ir šlūbčiojanti“, – matytą vaizdą apibūdina vaikinas.

Jis neslepia ir susirūpinimo: juk tarp lankytojų yra ir vaikų, kas, jei jie užsikrės? Esant ligos realumui, pirkėjams toks vaizdas tampa ne tik nemalonus, bet ir bauginantis.

Kaunietis neslepia, kad panoro sužinoti ir prekybos centro atstovų nuomonę, tad ėmėsi iniciatyvos. Jis bandė susisiekti su prekybos centro administracija, tačiau, jo teigimu, pastangos buvo bergždžios.

„Kas vyksta Kaune“ žurnalistai taip pat laukia „Molo“ valdytojos komentaro. Bus papildyta.

Papildyta

„PC Molas“ valdytoja Indrė Januševičiūtė „Kas vyksta Kaune“ penktadienio rytą informavo, kad prekybos centre sanitarijos ir higienos priežiūra bei monitoringas vykdomas nuolat, periodiškai atliekama apžiūra, taikomos prevencinės priemonės.

„Šiuo atveju, nedelsiant buvo informuota sanitarijos ir higienos priežiūros paslaugas prekybos centrui teikianti bendrovė dėl skubaus reagavimo“, – teigė I. Januševičiūtė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

432 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Linkomanijos“ gyvavimo pabaiga: daugeliui svetainė tapo nepasiekiama

Žiemos išbandymai nesibaigia: keliai – ne dovanėlės

Žvejai dalinasi matytu vaizdu – cheminės medžiagos marina žuvis

Šauktinių sąrašuose – garsūs sportininkai

Paveldosaugininkai įvertino Kauno centriniam paštui avarijos padarytą žalą

Šeimos pagalbos šauksmas: jaunas vyras paskutinį kartą pastebėtas Kaune

Netoli Kauno nuo kelio nulėkė vaikus vežęs autobusas

Paskelbtas verdiktas dėl tarptautinio mažametės kaunietės įvaikinimo

Interneto tiekėjai „Linkomaniją“ blokuos jau šią savaitę

Kauno galeriją ant ratų pildo nauji eksponatai: parodė, kaip gimsta piešiniai