„Molo“ lankytojams staigmena – po prekybos centrą šmirinėja pelė (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą kauniečiai, nuvažiavę apsipirkti į prekybos centrą „Molas“, išvydo ne visai tai, ko tikėjosi – šmirinėjančią pelę.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi situacija pasibaisėjęs skaitytojas. Jis užfiksavo, kaip lapkričio 08 d. 20:20 val.„Molo“ koridoriuje tipena daugumos nemėgstamas ir ligas platinantis gyvūnas.

Video įraše matyti, kad ji pasirinko netoli „H&M“ parduotuvės esančią vietą. „Pelė atrodo ligota – susišiaušusi ir šlūbčiojanti“, – matytą vaizdą apibūdina vaikinas.

Jis neslepia ir susirūpinimo: juk tarp lankytojų yra ir vaikų, kas, jei jie užsikrės? Esant ligos realumui, pirkėjams toks vaizdas tampa ne tik nemalonus, bet ir bauginantis.

Kaunietis neslepia, kad panoro sužinoti ir prekybos centro atstovų nuomonę, tad ėmėsi iniciatyvos. Jis bandė susisiekti su prekybos centro administracija, tačiau, jo teigimu, pastangos buvo bergždžios.

„Kas vyksta Kaune“ žurnalistai taip pat laukia „Molo“ valdytojos komentaro. Bus papildyta.

Papildyta

„PC Molas“ valdytoja Indrė Januševičiūtė „Kas vyksta Kaune“ penktadienio rytą informavo, kad prekybos centre sanitarijos ir higienos priežiūra bei monitoringas vykdomas nuolat, periodiškai atliekama apžiūra, taikomos prevencinės priemonės.

„Šiuo atveju, nedelsiant buvo informuota sanitarijos ir higienos priežiūros paslaugas prekybos centrui teikianti bendrovė dėl skubaus reagavimo“, – teigė I. Januševičiūtė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

432 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Viena populiariausių Kauno „Circle K“ degalinių užvėrė duris

Nuosprendis nepakito: buvęs Kauno vicemeras K. Kriščiūnas lieka pripažintas kaltu

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai turi savo versiją dėl pakaunėje pasiklydusios senolės

Visame pasaulyje sutriko populiariausių socialinių tinklų veikla

Vyras įkalinimo įstaigoje nepasimokė – antrą kartą įkliuvo dėl analogiško nusikaltimo

Ledai pajudėjo – Seimas imasi PVM lengvatos maistui klausimo

Naujiena Nemuno žiede – adrenalino mėgėjus kviečia pasijusti lyg Dakare

Pokyčiai švietimo srityje – didins lėšas studijoms

Unikali galimybė – pirmąkart kūdikiai kviečiami tapti šokio spektaklio bendraautoriais

Paaiškėjo, kad vyro lavoną paslėpęs įtariamasis - stebėtas psichikos priežiūros įstaigose