„Molo“ lankytojams staigmena – po prekybos centrą šmirinėja pelė (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio vakarą kauniečiai, nuvažiavę apsipirkti į prekybos centrą „Molas“, išvydo ne visai tai, ko tikėjosi – šmirinėjančią pelę.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi situacija pasibaisėjęs skaitytojas. Jis užfiksavo, kaip lapkričio 08 d. 20:20 val.„Molo“ koridoriuje tipena daugumos nemėgstamas ir ligas platinantis gyvūnas.

Video įraše matyti, kad ji pasirinko netoli „H&M“ parduotuvės esančią vietą. „Pelė atrodo ligota – susišiaušusi ir šlūbčiojanti“, – matytą vaizdą apibūdina vaikinas.

Jis neslepia ir susirūpinimo: juk tarp lankytojų yra ir vaikų, kas, jei jie užsikrės? Esant ligos realumui, pirkėjams toks vaizdas tampa ne tik nemalonus, bet ir bauginantis.

Kaunietis neslepia, kad panoro sužinoti ir prekybos centro atstovų nuomonę, tad ėmėsi iniciatyvos. Jis bandė susisiekti su prekybos centro administracija, tačiau, jo teigimu, pastangos buvo bergždžios.

„Kas vyksta Kaune“ žurnalistai taip pat laukia „Molo“ valdytojos komentaro. Bus papildyta.

Papildyta

„PC Molas“ valdytoja Indrė Januševičiūtė „Kas vyksta Kaune“ penktadienio rytą informavo, kad prekybos centre sanitarijos ir higienos priežiūra bei monitoringas vykdomas nuolat, periodiškai atliekama apžiūra, taikomos prevencinės priemonės.

„Šiuo atveju, nedelsiant buvo informuota sanitarijos ir higienos priežiūros paslaugas prekybos centrui teikianti bendrovė dėl skubaus reagavimo“, – teigė I. Januševičiūtė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

432 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Vairuojantys mirusių giminaičių automobilius turės suskubti - kitaip negalės dalyvauti eisme

Sprendimas priimtas: nuteistieji iki gyvos galvos galės anksčiau išeiti į laisvę

Telefone - slapti ginklai nuo nemigos

Prezidento rinkimų mįslė: kam nukeliaus V. Matijošaičio balsai

D. Grybauskaitė įsitikinusi - ES nukels „Brexit'o“ terminą

Kaupimą pensijai sustabdė tūkstančiai gyventojų

Piketas Kaune: iš besiskiriančių tėvų vaikai paimti jau metus – motina nesupranta, kodėl

Intriga iki pat pabaigos: paskutinę minutę „Žalgiris“ nugalėjo „Maccabi“ (atnaujinta)

Nekasdienis reginys: iš įvykio vietos spruko su kelio ženklu po ratais

Kraupus radinys Dainavoje: pareigūnams beliko kviesti katafalką