Skaitytojas pasidygėjo darbais Kauno centre: praėjęs išlįsi kaip iš cemento dėžės

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas susirūpino miesto centre atliekamų darbų sauga tiek darbininkų, tiek praeivių atžvilgiu. Tvarkytojams bepjaustant šaligatvio plyteles pakilo didžiulis dulkių debesis.

„Čia ne laužą kūrena. Čia „Kauno keliai“ tvarko šaligatvį Trakų gatvėje. Kad nesisaugo patys, tai gal ir jų reikalas. Nors, kai susirgs, bus kalta vadovybė“, – svarstė Audrius.

Tačiau vyras tuoj pat pastebėjo, kad kitoje gatvės pusėje yra Vinco Kudirkos progimnazija, o visas rajonas bepjaunant plyteles skendi dulkėse.

Pjaunamos plytelės sukėlė didelį dulkių debesį / Skaitytojo nuotr.

„Baisu. Gal Kaunas ir tvarkosi. Bet kai kur tai tuo pačiu ir labai dergia. Ten praeit baisu, išlįsi kaip iš kamino ar cemento dėžės“, – tvirtino skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su šaligatvį remontuojančios bendrovės „Kauno keliai“ techniniu direktoriumi Vaidu Dėdele, šis teigė, kad dulkėtumą ir darbų atlikimo pobūdį turėtų komentuoti tiesioginis šio objekto vadovas. Visgi pirmadienį žurnalistams gauti šio asmens komentaro taip ir nepavyko.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

64 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Atskleidė politikų populiarumo reitingus, kaunietis – topų viršūnėse

Sudegusiame bute rastas moters lavonas

Įtemptoje kovoje varžęsis „Žalgiris“ neatlaikė – pralaimėjo vokiečių komandai

Vilijampolėje neleistinoje vietoje pastatytas automobilis sunkina eismą – tikisi nelaimės

Eismo įvykis Dainavoje – moteris vežama į gydymo įstaigą

Geras elgesys atsipirko – aktorius P. Dimša iš pataisos namų išleidžiamas anksčiau

Gyventojai įbauginti: eglutės vagystė nuotaiką sugadino visiems

Ryškūs pokyčiai Laisvės alėjoje: dviejose atkarpose pradėta kloti nauja danga

Surasta nupjauta „Skalbėjos“ galva

Kaune atidaryta solinė L. Kazlauskienės - Punk Gallery tapybos paroda