Vasaros viduryje išsiskyręs R. Alijevas pasinėrė į verslą: nusivyliau moterimis – Kas vyksta Kaune

Vasaros viduryje išsiskyręs R. Alijevas pasinėrė į verslą: nusivyliau moterimis

delfi.lt 2018/09/08 14:32

Liepos mėnesį oficialiai su merginų grupės „69 danguje” nare Goda Alijeva išsiskyręs buvęs krepšininkas, o dabar verslininkas Rolandas Alijevas tikina, kad praėjęs sunkus etapas jam buvo kupinas iššūkių – reikėjo ne tik susitaikyti su vienatve namuose, bet ir atsiradusiais pokyčiais darbe. Tiesa, kalbėti vyras apie praeitį nebenori, jį labiau domina dabartis ir ateitis.

Kaip DELFI pasakoja Rolandas, pastaruoju metu jis yra pasinėręs į darbus nuosavoje siuvykloje ir jo vadovaujamoje drabužių įmonėje „Rool“. Įdomu tai, kad vyras, visai kaip ir jo buvusi žmona, savo vardu ėmė kurti populiarius margaspalvius bodžius. Tiesa, kaip tikina pašnekovas, jis tiesiog pratęsė jau pradėtą darbą.

„Turiu siuvyklą, kurią sukūriau nuo pat pagrindų, nuo sportinio ženklo sukūrimo, gaminome sportines aprangas ir darėme paslaugas kitiems. Savo buvusią žmoną aš stūmiau link verslo tam, kad ji išnaudotų visas galimybes, leidau gamintis drabužius pas save. O kadangi įvyko skyrybos, tai ir liko man. Tikiu, kad per tiek metų ji irgi žino kitus tiekėjus ir, matyt, visa tai darosi kažkur kitur“, – pasakoja R. Alijevas.

„Kadangi mes su kolegomis tai darėme anksčiau, tai yra mūsų projektas, mūsų dizaineriai, mūsų konstruktoriai, tad aš tiesiog pratęsiau darbą. Nieko išradinėti nereikėjo“, – priduria jis. Tad panašaus stiliaus bodžius šiuo metu kuria ir Rolandas, ir Goda – abu buvę sutuoktiniai juos populiarina savo vardų dėka.

„Kadangi turiu gamyklą – mes tiekiame savo medžiagas, jai viskas anksčiau buvo padėta ant lėkštutės. Kaip aš suprantu, dabar kurį laiką pas ją viskas sustojo, bet produktas liko, tad aš šį projektą pratęsiau. Tie vadinamieji bodžiai nėra nieko naujo, tačiau pasirūpinau naujais jų dizainais, kurie buvo sukurti kartu su mano dizainerėmis. Godos dizainų tikrai nenaudoju, tad pas mus niekas nesikerta. Dėl to pykčių nebuvo“, – sako verslininkas.

R. Alijevas tikina, kad išsiskirti gražiuoju jiems su Goda pavyko ne tik baigiant jųdviejų santykius, bet ir kuriant verslą. „Kalbant apie turtą, viskas yra tvarkoje, pasidalinome. Esu toks žmogus, jei jau uždarau duris, tai su visam – be grįžimo atgal. Išsiskyrėme gražiuoju, tačiau tai dar nereiškia, kad ir verslą galime plėtoti kartu. Aš ne tokių pažiūrų, nenoriu to.

Jeigu ji darydavo su manimi kažką, tai dabar galėtų to imtis viena. Tikiuosi taip ir bus. Duok, Dieve, kad jai pasisektų, tikrai linkiu jai kuo didžiausios sėkmės. Tai yra verslas, jei atsiras papildomų pinigų – viskas gerai, jie gi bus išleidžiami mūsų vaikams. Tiesa, kas liečia mūsų santykius, su ja aš nesikertu nei verslu, nei buitimi“, – pasakojo jis.

Paklaustas, ar kuriant panašius drabužius jis ir Goda nepajus tarpusavyje konkurencijos, Rolandas tikina, kad apie tai nė negalvoja. „Jai gal ir yra konkurencija, nes aš turiu labai daug darbų. Dabar prasideda naujas sporto sezonas, turiu daug užsakymų, tad tikrai tos konkurencijos nejaučiu. Kai Goda sustojo kurti bodžius, mačiau, kad jų buvo vis dar didelė paklausa, tad aš ėmiausi juos daryti, o žmonės liko patenkinti. Tai pinigai, tai verslas ir tai nieko bendro neturi su santykiais“, – tvirtina pašnekovas.

Buvęs krepšininkas pasakoja, kad ir ateityje nenorėtų keisti savo dabartinės veiklos. Jo siuvykla jam yra tarsi kūdikis, kurį jis užaugino – šiam verslui, kaip pasakoja Rolandas, jis skiria visą save, o neseniai gyvenime patirti sunkumai jį tik dar labiau užgrūdino.

„9-eri mūsų vedybinio gyvenimo metai yra gana ilgas laiko tarpas, tad pakeisti gyvenimą nebuvo lengva, ypač kai turime vaikų, kuriuos matau dabar tik savaitgaliais. Grįžti namo, o ten jauti kažkokią tuštybę. Aišku, sunku. Sunkiausi buvo patys pirmieji mėnesiai, bet netrukus įeini į ritmą ir pasimiršti.

Esu stipraus charakterio žmogus, visa tai atbuvau, atkentėjau ir judu į priekį. Nėra kada sustoti, toks gyvenimas, reikia tikėti likimu. Stengiuosi daugiau save realizuoti darbe, dirbti daugiau, ilgiau, todėl namo grįžtu vėlai, o po darbo dienos keliauju tiesiai į lovą. Kol kas toks gyvenimo būdas man labai tinka. Labiausiai laukiu savaitgalių, kuomet ir vėl galėsiu pasiimti vaikus“, – pripažįsta jis.

Rolandas pasakoja, kad didžiausias šviesulys gyvenime jam yra jo vaikai – dėl jų jam norisi stengtis ir judėti tolyn. Tiesa, juos verslininkas mato tik savaitgaliais.

„Taip esame susitarę, kad netraumuotume vaikų. Norisi, kad vaikai irgi turėtų savotišką grafiką, kad jie lauktų susitikimų. Nesinori kelti chaoso, tad man lieka savaitgaliai. Labai jų laukiu. Gyvenimas išties pasikeitė, tikiu, kad jis susitvarkys, tik tam reikia laiko“, – atvirauja vyras.

R. Alijevas pastebėjo, kad vykstant skyryboms, atsirado pašalinių žmonių, kurie nesikuklino viešai diskutuoti apie tuomet išgyvenamą jo ir Godos santykių krizę.

„Žmonės kalba, komentuoja dėl ko taip nutiko, kas kaltas ir pan. Nemanau, kad žmonėms į tai reikėtų labai gilintis, skyrybos neįvyksta per vieną dieną. Juk niekas neima ir neišsiskiria taip paprastai, tai – ilgas procesas, kuomet į puodelį kaupiasi vanduo ir galiausiai, persipildęs, jis išbėga. Taip ir pas mus, turbūt, buvo. Aš tai priimu kaip likimą, vadinasi, taip ir turėjo būti. Dabar svarbiausia yra vaikai, dėl kurių turime stengtis. Tačiau mūsų kartu su Goda kelionė pasibaigė, belieka judėti į priekį“, – sako jis.

Paklaustas, ar šalia savęs jis jau gali įsivaizduoti naują mylimąją, Rolandas tikina, kad apie tai galvoti jam dar anksti. „Ne, dar ne. To, kad bendrauju, neneigiu. Gaunu gana daug dėmesio, bet santykiais aš jau nebelabai tikiu. Tiesą sakant, aš kažkiek nusivyliau moteriška gimine. Nežinau, kiek laiko turi praeiti, kad tai pasikeistų. Tikiu likimu. Jei jis man atves kažką – gerai, jei ne – nieko tokio, turiu vaikus, dėl kurių norisi stengtis, esu sveikas ir judėsiu į priekį“, – optimistiškai į ateitį žvelgia R. Alijevas.

Buvęs krepšininkas pripažįsta, kad kurį laiką jis buvo paskendęs vienatvėje, bet netrukus, pajutęs dėmesį, pradėjo bendrauti su naujais žmonėmis.

„Pirmą mėnesį po skyrybų buvau užsidaręs, bet po to truputį įėjau į viešąją erdvę, pradėjau aktyviau naudotis socialiniais tinklais – juose dalinuosi nuotraukomis ir su vaikais, džiaugiuosi jais, dalinuosi savo akimirkomis, įspūdžiais, nes man jie yra brangūs. Rodau savo meilę. O tas žmonių dėmesys, manau, yra natūralus – būna, kad man parašo, domisi, palaiko. Draugiškai bendraujant ir pačiam lengviau tampa. Tačiau laiko susitikimams ar pasimatymams tikrai neturiu, dabar net nenoriu apie tai galvoti“, – tvirtina pašnekovas.

Pasiteiravus, ar pasikeitus gyvenimui, jis rado laiko naujoms veikloms, Rolandas pasakoja, kad kol kas jo dienotvarkėje yra mažai vietos pramogoms ar hobiams. Anksčiau visą savo laiką jis skyrė šeimai, tad prisitaikyti prie naujo ritmo jam sunku iki šiol.

„Esu ir buvau šeimos žmogus, tad mano visas gyvenimas sukosi tik aplink tai. Ką bedarydavome, viskas vykdavo kartu. Neturiu jokių išskirtinių hobių ar ydų, gyvendavau pasinėręs į šeimą. Buvo sunkus etapas, bet aš jį jau po truputį išgyvenu. Nesusigalvojau naujų veiklų, neturiu daug draugų, su kuriais galėčiau eiti, esu ganėtinai uždaras žmogus. Man patinka būti ten, kur dabar esu.

Žinoma, pažįstamų ratas yra didelis, bet viską išgyvenu savo šeimos ir artimųjų aplinkoje. Gyvenu ir niekur neskubu. Eiti kažkur į klubus – ne mano būdui. Esu jau subrendęs, žinau, ko noriu, tik man reikia laiko“, – sako verslininkas.

Primename, kad G. Alijevos ir R. Alijevo santuoka truko devynerius metus. Teismas juodu išskyrė abipusiu sutarimu, – tą naujienų portalui DELFI patvirtino oficialūs šaltiniai. Goda ir Rolandas augina dvi atžalas.

Kiek anksčiau portalui G. Alijeva sakė, kad ši tema jai nėra maloni, todėl kalbėti apie tai nelengva. „Kol kas mus liečia vaikų klausimai ir manau, kad taip bus visada. Visą gyvenimą būsime priversti bendrauti, nes turime du vaikus ir tai yra visiškai normalu“, – sakė atlikėja.

Pašnekovė, kaip ir jos buvęs vyras, patikino, kad santykiai sugriuvo per ilgą laikotarpį. „Tikrai ne per dieną priimamas šis sprendimas skirtis. Viskas dabar ypatingai jautru, ypač kai yra vaikai. Natūralu ir mes jau ne dvidešimtmečiai. Šeimą turėjome beveik dešimtmetį, todėl tai nebuvo trumpalaikė meilė. Buvome normali šeima, bet tiesiog nepavyko… Taip jau nutinka“, – anksčiau pasakojo ji.

Pasiteiravus, ar nebeliko emocijų ir jausmų, žinoma moteris sakė, kad sunkus metas praėjo ir ji į viską stengiasi žiūrėti pozityviai: „Negaliu švaistyti laiko savo depresijoms ir nebegaliu panirti į tai. Mes, moterys, savo emocijas išliejame ašarose, kai būname vienos ir paguodžiame save. Vis tiek yra artimieji ir mums svarbi jų parama, dvasinis palaikymas“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA