Krepšinio mokykla „Žalgiris“: susijungusios dvi Kauno mokyklos kviečia į atvirų durų dieną

Asociatyvi / „Sabonio krepšinio centro“ „Facebook“ paskyros nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dvi seniausios ir tituluočiausios krepšinio mokyklos Kaune: „Sabonio krepšinio centras“ ir „Aisčiai“ artėjantį sezoną pasitinka su nauju vardu. Nuo šiol šių dviejų organizacijų sąjunga vadinsis – Kauno krepšinio mokykla „Žalgiris“. Su šios mokyklos atsiradimu kelias į stipriausią ir geriausią Lietuvos krepšinio klubą – Kauno „Žalgirį“ – taps dar tiesesnis.

Nors pavadinimas ir pasikeitęs, tačiau tai, kas geriausia – liko. Labiausiai patyrę treneriai su nauja vėliava ir toliau tęs darbus bei sieks išugdyti ir paruošti kuo daugiau krepšininkų „Žalgirio“ komandai. Tapusi „Žalgirio“ sistemos dalimi mokykla užtikrins kryptingą jaunųjų krepšininkių ir krepšininkų tobulėjimą ir atvers galimybes siekti aukščiausių karjeros tikslų.

Krepšinio mokykla „Žalgiris“ nuo šiol bus didžiausia Kauno mieste. Jos pagrindine baze taps buvęs „Sabonio krepšinio centro“ kompleksas, įsikūręs Pašilės gatvėje.

Naujų narių priėmimas į „Žalgirio“ krepšinio mokyklą vyks jau šį penktadienį, rugsėjo 7 d., per atvirų durų dienos renginį. Mergaitės ir berniukai bei jų tėveliai kviečiami atvykti ir užsiregistruoti į treniruotes, susipažinti su naująją krepšinio mokykla, sužinoti daugiau apie treniruotes „Žalgirio“ mokykloje bei kitose Kauno miesto bendrojo lavinimo įstaigose, kurios galbūt yra arčiau jūsų namų.

Renkamos naujos 2011 m. gimusių mergaičių ir berniukų grupės, taip pat yra kviečiami ir vyresni 2001–2010 m. gimę vaikai, prisijungti ir papildyti jau esamas krepšinio mokyklos komandas.

Atvirų durų diena Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyks rugsėjo 7 d. (penktadienį), 18.00 val., Pašilės g. 41, Kaunas (buvęs „Sabonio krepšinio centro“ kompleksas). Aprangos kodas vaikams – kaip į treniruotę.

Naujas startas, naujas sezonas, naujos spalvos – KM „Žalgiris“ verčia naują istorijos puslapį ir kviečia mergaites bei berniukus pradėti lankyti krepšinio treniruotes, nes tik čia prasideda kelias žaliai baltos svajonės link.

Daugiau apie renginį rasite čia.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #12

Pranešama apie pirmąją mirtį Marijampolėje nuo koronaviruso

„Maxima“ į Kauną atskraidino vienkartinių kaukių

Kuris verslas vėl galėtų pradėti dirbti karantino metu?

Lietuvos vaistines pasiekė šimtai tūkstančių medicininių kaukių

Dėl koronaviruso infekcijos 19 pacientų gydoma reanimacijoje

Paskelbta, kaip pranešti apie darbuotojų prastovas įmonėse dėl karantino

Įspėja epidemiologė – koronaviruso pikas dar tik artėja

G. Nausėda: karantinas tikrai bus pratęstas

Tiesioginė transliacija: Lietuvos vyriausioji epidemiologė L.Ašoklienė apie koronaviruso plitimą Lietuvoje