Fiksuoja skaitytojas: ką tik atidarytame Dainavos parke laukite nelaimės (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš porą dienų atnaujintame Dainavos parke apsilankęs kaunietis liko nemaloniai nustebintas. Skaitytojo užfiksuotame vaizdo įraše ant įrenginio besisupant vaikui, judėjimas matomas ten, kur jo būti neturėtų.

„Pirmadienį apsilankėme prieš savaitę atidarytame Dainavos parke – tikrai dalis pinigėlių nuplaukė kažkur kitur, bet čia jau kitas klausimas“, – kalbėjo vaikų saugumu susirūpinęs Henrikas, kaip pats sakė, siekiantis užbėgti už akių traumoms.

Jo atsiųstame vaizdo įraše jaunasis „Žalgirio“ gerbėjas sūpuojasi ant dviejuose taškuose į žemę įtvirtintos sūpynės. Tose vietose, kur įbetonuoti stulpai, matyti, kad visa konstrukcija linguoja pirmyn ir atgal, judindama guminę žaidimų aikštelės dangą.

„Kas vyksta Kaune“ pasiteiravus, ar pastebėjo daugiau galimai netinkamai atliktų darbų, kaunietis nedvejodamas atsakė teigiamai, nors ir teigė parke su atžala ilgai neužsibuvęs.

„Kokybes trūksta akmens sudėjimui aplink fontaną, daug kur žvyras… Kai palygini su seniau įrengtais Latvijoje esančiais parkais, tai trūksta žodžiu. Gerai, kad tvarko, bet atmestinai“, – apgailestavo Henrikas.

Dėl atliktų darbų kokybės ir įrenginių saugumo nusiųsti klausimai Kauno miesto savivaldybei. Gavę savivaldybės komentarą, informuosime skaitytojus.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pirmasis Kaune rekonstruotas Dainavos parkas oficialiai atidarytas rugpjūčio 18-19 dienomis. Čia pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, sutvarkyta augmenija, nutiesti nauji takai ir pastatyti suoliukai.

Papildyta

Kauno savivaldybės ketvirtadienį pateiktame komentare sūpynes įrengusios įmonės „Avona“ statybos vadovas Gytis Donauskas teigė, kad dviejuose taškuose sutvirtintu įrenginiu naudojasi ne tik vaikai, kaip buvo numatyta – dėl to didelės dinaminės apkrovos išklibino tvirtinimą.

„Sūpynes stengsimės pataisyti kitą savaitę. Visiems parko įrenginiams yra taikoma 5 metų garantija“, – patikino G. Donauskas, pridūręs, kad įrenginių patikrą atliko akredituota įmonė, kuri pateikė sertifikatą, jog jie saugūs ir tinkami naudoti.

53 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno policija ieško mikliai prie bankomato apsisukusios moters

Karo muziejaus bokšto laukia atgimimas: lankytojams bus atverta nauja erdvė

Po išsamių tyrimų žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę

Policija šį savaitgalį pradeda tikrinti, kaip laikomasi saviizoliacijos: papildomo įspėjimo nebus

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą

Visoje Lietuvoje skelbiama hidrologinė sausra

Vidurinį pirštą Kauno pareigūnui ištiesęs vairuotojas pasigailėjo

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra

Koronaviruso užkluptas Kauno ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius atnaujina veiklą